Şimdi Ara

900-1400 arası telefon önerileri / Aradığım Özellikler İçeride

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 900-1400 tl arası telefon arıyorum. f/p ne kadar yüksek o kadar iyi, marka eğilimim yoktur garantisinde sorun yaşamayayım yeter..

Telefonda aradığım özellikler
    - Android işletim sistemine sahip olması
    - Sürekli müzik dinleyeceğimden dolayı ses kalitesinin iyi olması
    - Ufak tefek şeyleri bile fotoğraf çekmeyi severim, fotoğraf kalitesi çok pro seviyede olmasa bile yeterli olması ve çekim kolaylığı
    - Boyutunun elle taşınabilir düzeyde olması
    - Günlük 100 civarı mesaj, 30 dk civarı konuşma yapıyorum ve rahat 4-5 saat müzik dinliyorum.. Şarjı akşamı çıkarsın yeter
    - Ders notları vs tutabilirim.

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar gerekirse 2. el bile düşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DsLyL -- 18 Temmuz 2013; 2:16:02 >

• Htc one mini fiyatı belli değil garantiyi pek bilmiyorum
    Diğer özellikler uyuşuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle adroid bir işlemci değil, bir işletim sistemidir nexus 4 alabilirsiniz. n11 den kampanyalı zamanlarda 950tl civarı alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metabolism -- 18 Temmuz 2013; 1:08:24 >
  • Galaxy S4 düşünebilirsin.Şu sıralar fiyati da düşmeye başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nexus 4 dıolar ama yaklasma sakın. o yazdıklarında 1 gunu hıc cıkarmaz pili. ben xperia sp derim
  • Xperia SP ve LG Optimus G'ye bir bak
  • Nexus 4 pek düşünmüyorum tasarımı cok kötü geliyor. Zor karar vericez anlaşılan
  • Kulaklık ses kalitesi LG Optimus G nin çok iyi. Ayrıca sahip olduğu üstün donanım özellikleri ve görünümü ile gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Maximum Kart a 31 temmuz a kadar 111 TL puan veren n11.com da kliksa mağazasından LG Türkiye garantili olarak 1299 TL den satışta telefon. Puan ile 1188 TL ye maloluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.