Şimdi Ara

9200 radeon nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ucuz 9200 radeonlar nasıl gf4mx440 la arasında nasıl bir fark vardır..İdare eder derseniz hangi marka iyidir...yada piyasada 128 bit gf4 mx440 varmı? yada fx5200 mü tercih edilir sizce
    not: aşırı oyun hastası değilim idare etsin yeter

iyi günler

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by roadking</i>

not: aşırı oyun hastası değilim idare etsin yeter

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

9200e o kadar para vermeye değmez...onun yerine 5200 al.hem daha performanslı...

ama madem fazla oyun oynamıyorsun yerinde olsam ikinci el 128 bit MX440 alırdım
  • bence fx5200'de o paraya değmez. madem ouun meraklısı değilsin mx440 (ikinci el) alabilirsin
  • ewt ikinci el mx440 rahatlıkla isini gorur.
  • Tavsiyeleriniz için teşekkürler
    fakat ikinciel mx440 iyide kim uğraşcak ikinciel ile...hem 128bit mx440 ları sıfırlarından bile pahalı satıyorlar ayrıca overclock la suyunu çıkarıyorlar...9200 radeon 55 65 usd civarı mx440 tan daha mı kötü yani kullanan varmıdır acaba? fx5200 leride problemli diye okuyorum hep ne kadar doğru acep?
  • 9200'ün farkı DirectX 8.1 destekli olması.GF4 MX440 DirectX 7 desteklidir.Bu,şu anda piyasadaki oyunların bir kısmını MX440 ile oynayamayacağın (bol kare atlamalı oynanabilir) anlamına gelir.Ama oyun önemli değil diyorsan 128 bit MX440 iyi tercih.DirectX desteği dışında performans olarak aşağı yukarı aynılar.Ancak eğer 9200 alacak olursan "9200SE" alma.Bunlar 64 bit.55 dolara satılanlar çok büyük ihtimalle 64 bit'tir.FX5200 ben kullanmadım ama sanırım asıl problem 128 bit olan modellerinin çok zor bulunması ve bunlar da pahalı.Sonuç olarak 128 bit ekran kartı için 50 dolar civarı bütçen varsa tek tercihin GF4 MX440 128 bit.
  • sagolun benimde işimi gördünüz
  • MX440 ile "bol kare atlamalı" oynayacaksın diye bir durum yok.sistemin ne yazar mısın?eğer ortalama bir sisteme sahipsen MX440 oyunları full detail olmasa da rahatlıkla oynatacaktır.mesela xp2000 sistemimde eskiden mx440 kullanıyordum.need for speed undg. çok rahat oynuyordum...
  • Sağolun arkadaşlar...Şimdiki bilgisayarımı satıp yakında amd2500 yapıcağım onun için soruyorum zaten...64bit mx440 kullanıyorum bence fiyatına göre bu bile iyi sayılır...radeon 9200 ü hala çözemedim[byes]..
    Anladığım kadarıyla ne alırsam alayım 128 bit olsun diyorsunuz..burası anlaşıldı.....teşekkürlerrr Türkiye [frndsp]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.