Şimdi Ara

950 TL PROFİLO CM 1000 PTR ALINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 950 tl ye cm 1000 ptr almak mantıklı mı? satıcı 10 taksit yapıyor. evde 3 yetişkin ve 2 küçük çocuk var. yoksa 700 tl gorenje wa 72105 almalı? çok özellikli makine değil temiz yıkayan makine istiyoruz. bizim için önemli olan bu. kullandığımız makinehalen çalışıyor fakat susuz yıkıyor. her yıkamada ve durulamada 10 litre su koyuyoruz. servis 2 kere geldi fakat herşey normal miş. vestel hidra 800 c makinamız. Yorumlarınızı veya alternatif makine önerlerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan_umit

Arkadaşlar 950 tl ye cm 1000 ptr almak mantıklı mı? satıcı 10 taksit yapıyor. evde 3 yetişkin ve 2 küçük çocuk var. yoksa 700 tl gorenje wa 72105 almalı? çok özellikli makine değil temiz yıkayan makine istiyoruz. bizim için önemli olan bu. kullandığımız makinehalen çalışıyor fakat susuz yıkıyor. her yıkamada ve durulamada 10 litre su koyuyoruz. servis 2 kere geldi fakat herşey normal miş. vestel hidra 800 c makinamız. Yorumlarınızı veya alternatif makine önerlerinizi bekliyorum.

makıne cok ıyı bence alman malı hemde.alın derım.su an aynısı 9 kılo dıye satılıyor profıloda.
  • al iydir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_umit

Arkadaşlar 950 tl ye cm 1000 ptr almak mantıklı mı? satıcı 10 taksit yapıyor. evde 3 yetişkin ve 2 küçük çocuk var. yoksa 700 tl gorenje wa 72105 almalı? çok özellikli makine değil temiz yıkayan makine istiyoruz. bizim için önemli olan bu. kullandığımız makinehalen çalışıyor fakat susuz yıkıyor. her yıkamada ve durulamada 10 litre su koyuyoruz. servis 2 kere geldi fakat herşey normal miş. vestel hidra 800 c makinamız. Yorumlarınızı veya alternatif makine önerlerinizi bekliyorum.

Profilo için çok iyi bir fiyat. Kesinlikle alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşünme al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.