Şimdi Ara

A-C-İ-L !! 2000 Astra GL HB !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aracı Adana Mıçı ' larda Bulduk
    Darbe Boya Değişen Yok
    Fiyat olarak 15000 ' e kadar düştüler
    İlk elden bayan avukattan(mış)
    Ne dersiniz bu fiyata bu araç için ?

+1 Astra GL ve HB için neler söyleyebilirsiniz ? [ Tutulma , bagaj kapasitesi , donanımsal vs ]

http://www.arabam.com/IKINCIEL/Ilan/Detay/1688041?MarkaModel=2000-OPEL-Astra-1.6-GL

• bizde 99 cd astra sedan var en dolu astra heralde cd.kesinlikle cd öneririm araştırısan farkıda anlarsın
  • güzel araba. 60 plaka biraz garip
    arabanın temizliği önemli.
    cd gerçekten daha güzel ama çok pahalı.
    onun yerine focus öneririm. daha uygun fiyata bulunabilir.
    bende 97 corsa vardı. sonra 2004 astra 1.4 bakmıştım. beğenmemiştim. neredeyse hiç fark yoktu. tabi cd falan kıyaslanmaz. onun yerine vectra aldım. hemen satma niyetiniz yoksa size de tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hybride

Selamlar
    Aracı Adana Mıçı ' larda Bulduk
    Darbe Boya Değişen Yok
    Fiyat olarak 15000 ' e kadar düştüler
    İlk elden bayan avukattan(mış)
    Ne dersiniz bu fiyata bu araç için ?

+1 Astra GL ve HB için neler söyleyebilirsiniz ? [ Tutulma , bagaj kapasitesi , donanımsal vs ]

http://www.arabam.com/IKINCIEL/Ilan/Detay/1688041?MarkaModel=2000-OPEL-Astra-1.6-GL

Araç neredeyse 10 yaşında ve 100.000km üstü,nereden bakarsanız bakın temiz ve boyasız da olsa 15.000TL bence pahalı .13-14 bu aracın değeridir,hele bu zamanda ben olsam13-14den daha fazla vermem .Ama ,bulunduğunuz yer itibariyle" 2. ellerde böyle araç yok,zaten fazla araç da yok" diyorsanız sizin tercihiniz.

• arabanın yaşı ve kilometresi biraz fazla ondan biraz daha düşürmeye bak fiyatı
  • km si çok sayılmaz ama fiyatı 13 civarı olmalı gibi geliyor bana o fiyata cd olanını bulursun
  • O paraya Cd bak.
  • 15000 bu arabaya bence çok. 2000 model araba yani 9 yaşında eğer bu parayı 9 yaşında bi arabaya verirsen üzülürüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.