Şimdi Ara

A200-23U Recovery?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptopum iice sıyırdı (internet geçmişini hatırlamıo, fn tuşu tam çalışmıo vsvs). Recovery yapmayı düşünüyorum. Nası yapılıyor ve sonuç olarak yine yeni gibi oluyor mu? Özellikle dezavantajları varsa anlatırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

• makinayı sıfır amabalajında aldı isen kutu içeriğinde Recovery CD olması lazım.CD yi sürücüye tak ve makinayı kapat. tekrar açtığında Toshiba yazılı bios ekranı göründüğü an F12 tuşuna bas ve 5 saniye kadar basılı tut. Recovery ekranı gelir. C sürücüsünün tamamen silineceüi uyarısı gelir.Onayla devam et.Recovery başlar.Yaklaşık 20-25 dakika sonr makinan ilk aldığın günki fabrika ayarlarına döner.(işletim sistemi+sürcüler otomatik yüklenir)
  • çok saol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti! -- 10 Şubat 2009; 1:42:16 >
  • İşlemi yaptım fakat söylediğiniz gibi C sürücüsünden bahsetmiyor. "Sabit diskiniz silenecek " diyor.

Ben D ye yedekleme yaptım onlar gider mi acaba?? Acil yardım lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: musti!

İşlemi yaptım fakat söylediğiniz gibi C sürücüsünden bahsetmiyor. "Sabit diskiniz silenecek " diyor.

Ben D ye yedekleme yaptım onlar gider mi acaba?? Acil yardım lütfen.

sabit diskini 2 ye bölmüşsün demekki.O zaman recovery ekranında advanced veya uzman moduna girip işletim sistemini kuracağın alanı ayırman lazım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.