Şimdi Ara

A4 1.4 TFSI Motor Seçeneği Gelecek 2014'te

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
7.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Auto Motor & Spor dergisinin 2012 Temmuz sayısındaki açıklamaya göre
    A4 yeni platform ve 1.4 TFSI motor seçeneği de sunacakmış Audinin 2014 planlarına göre.
    2013 A4 2.0 TDI almayı planlıyordum, buyrun buradan yakın şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tradeaddict -- 21 Temmuz 2012; 12:31:12 >

• A4 2.0 TDI'ya o kadar vergi ödeyeceğime, 1.4 TFSI'ların çeıkmasını mı beklesem acaba? Üstelik kasa da değişecek. Arabanın değeri inanılmaz düşecek.
    Onun yerine BMW 3.16i'ye bakacağım.
    Sizin bu konuda fikriniz nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tradeaddict

A4 2.0 TDI'ya o kadar vergi ödeyeceğime, 1.4 TFSI'ların çeıkmasını mı beklesem acaba? Üstelik kasa da değişecek. Arabanın değeri inanılmaz düşecek.

Audi a4 kasa ve motor degisme haberleri. Ayni sekilde Mercedes c class ta da. Bmw f 30 1.6 170hp beklentisi de var. 136 hp zarar ettirebilir Sizde benim gibi f20 alin:).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan27m

quote:

A4 2.0 TDI'ya o kadar vergi ödeyeceğime, 1.4 TFSI'ların çeıkmasını mı beklesem acaba? Üstelik kasa da değişecek. Arabanın değeri inanılmaz düşecek.

Audi a4 kasa ve motor degisme haberleri. Ayni sekilde Mercedes c class ta da. Bmw f 30 1.6 170hp beklentisi de var. 136 hp zarar ettirebilir Sizde benim gibi f20 alin:).

f 30 'a 1.6 170hp motoru koymayaklar bence (318i), o zaman 184 hp 2000cc olan 320i 'yi hiç satamazlar çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Arthur

quote:

quote:

f 30 'a 1.6 170hp motoru koymayaklar bence (318i), o zaman 184 hp 2000cc olan 320i 'yi hiç satamazlar çünkü.

2012 kasimda cikacak.

• bu yıl sonunu beklemek farz oldu

• quote:

bu yıl sonunu beklemek farz oldu

yahu d sınıfı bir araç 1.4 motor alınmamalı bence. 2014 e kim öle kim kala dostum şimdi sana uygun fiyat veriyolarsa kaçırma.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: King_Arthur

quote:

quote:

2012 kasimda cikacak.

Çok ilginç, acaba 320i 'nin satışını bitirecekler mi ?
    318i 14 beygir eksik ama turbonun torku ile 320i nin peformansını yakalayacaktır. 320i vergi diliminden dolayı yüksek fiyatlı kalacağından hiç tercih edilmeyecektir.

• BMW 1 serisi ve A3 güzel arabalar ama ben yaşım da geldi artık bir 3 serisi ya da A4 alayım diyorum.
    Bu sınıf arabalara da 2.0'dan aşapı motor olmuyor bence de. Beygirleri yüksek ama düşük hacimli motorlar zorlandıklarını gösteriyorlar.
    Yüksek hızlarda gürültü ve geç tepki vermek gibi.
    Bu motorların şanzıman ömürlerinin de fazla olacağını düşünmüyorum.
  • şahsen küçük hacimli yüksek beygirli motorları seviyorum. kaç beygir olacakmış bu 1.4 tfsi?
  • 2014'te kasa değiştirir A4...2008'de çıktı bu kasa,yakın zaman içinde de makyajlandı...
  • tsi 160 bg motor olacak. Bmw de 1.6 136 bg motor kullanıyor.

• Hazır konusu gelmişken 2008 model BMW 520d 'yi sattık, şimdi Audi düşünüyoruz. İlk Audi markalı arabamız olacak acaba beklemeye değer mi? Sizin görüşünüz nedir?

2012 A5 yeni kasa acayip hoşuma gidiyor ama daha önce hiç Audi kullanmadım ve bütçeyi aşırı zorluyor. 2010-2012 arası bir A4'e sizce ödenecek para değer mi? Yada bu haberleri takip edip gelecek yıllarda mı düşünsem? Ve quattro araç nasıl bulacağız? 4 çeker olmasını istiyorum. İlgilenecek arkadaşlara teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

Hazır konusu gelmişken 2008 model BMW 520d 'yi sattık, şimdi Audi düşünüyoruz. İlk Audi markalı arabamız olacak acaba beklemeye değer mi? Sizin görüşünüz nedir?

2012 A5 yeni kasa acayip hoşuma gidiyor ama daha önce hiç Audi kullanmadım ve bütçeyi aşırı zorluyor. 2010-2012 arası bir A4'e sizce ödenecek para değer mi? Yada bu haberleri takip edip gelecek yıllarda mı düşünsem? Ve quattro araç nasıl bulacağız? 4 çeker olmasını istiyorum. İlgilenecek arkadaşlara teşekkür ederim.

audinin quattro su çok farklı bir deneyimdir. Bütçeyi zorlamayacaksa kesinlikle almalısınız bence parasının hakkını veren araçlar üretiyor audi.

• Yazık edecekler a4 'e ya... C serisi gibi olacak araç..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepnoisy

quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

Hazır konusu gelmişken 2008 model BMW 520d 'yi sattık, şimdi Audi düşünüyoruz. İlk Audi markalı arabamız olacak acaba beklemeye değer mi? Sizin görüşünüz nedir?

audinin quattro su çok farklı bir deneyimdir. Bütçeyi zorlamayacaksa kesinlikle almalısınız bence parasının hakkını veren araçlar üretiyor audi.

Yanıtınız için teşekkürler. Uygun fiyata 2012 model quattro A4 bulursak, alabiliriz. Olmadı 2013 başına kadar bekleyeceğiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.