Şimdi Ara

Abd Büyükelçiliği önünde Manidar Silahlı Saldırı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ABD Ankara Büyükelçiliği önünde pompalı tüfekle havaya ateş açan kişi gözaltına alındı.

ABD Büyükelçiği önünde silahlı saldırı

Kavaklıdere Mahallesi Nevzat Tandoğan Caddesi'nde bulunan ABD Ankara Büyükelçiliğinin önüne gelen Şahin S, paltosunun içine sakladığı pompalı tüfeği çıkararak havaya 8-9 el ateş açtı.

NÖBET TUTAN POLİSLER MÜDAHALE ETTİ
    Elçiliğin güvenlik noktasında nöbet tutan polisler tarafından müdahale edilen Şahin S, gözaltına alındı. Çok sayıda polis ekibinin sevk edildiği olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alındı.

Şahin S. sorgulanmak üzere Çankaya Emniyet Müdürlüğüne götürüldü, pompalı tüfek ise incelenmek üzere olay yeri inceleme ekiplerine teslim edildi.

Saldırı olayı biraz manidar ve düzmece geldi bana. Abd güya Rus elçi suikastinda benim sucum yok sorun Turkiyede bakin bu gece benim elciligimede saldirdilar mesaji vermeye calismis ama yersen tabi...

Abd ve avrupa malesef bu tutumu ile kendi ayaklarina sıkıyor resmen ve sonlarini hazirliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• milleti delirtiler bu islamcı parti yeni osmanlı olacaz diye ülkenin kanunlarından tutda herşeyini belledi sadece bu olaylar değil insanlar aşırı korkuyor artık silahlananlar çok bence türkiyede daha büyük olaylar olabilir
  • Şahin S. ney la?
    Mit'e haber verin. Bir sonraki vukuatı Doğan SLX. üstlenecek.
    Murat'a da dikkat etsinler. 131'lerin Murat.

Sabah sabah dayanamadım.
  • En büyük rakibimiz rusyanın büyükelçisini vurdurduk bari bizim büyük elçiye kıytırıktanda olsa saldırı yaptıralım bak terör bizide vuruyor bizde mazlumuz görünümü veren amerika
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4RLB0RO

Şahin S. ney la?
    Mit'e haber verin. Bir sonraki vukuatı Doğan SLX. üstlenecek.
    Murat'a da dikkat etsinler. 131'lerin Murat.

Sabah sabah dayanamadım.

Dua etki adamın ismi Şahin K. Degilmis ya oyle olsaydi ne yaparduk:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline silah almış, büyük oyunu a haberde görmüş tipik bir çomar . Allahim biz kimlerle yanyana yaşıyoruz!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.