Şimdi Ara

abimle yasadigimiz ilginc olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abimle gece bi nargile icelim dedik. Bir cafeye oturduk. Gece oldugu icin hava soguktu montlarimizi almistik ve isinmak icin birer tanede cay soyledik. 1saat madar oturduktan sonra 3 tane cok guzel kiz gorduk. Abime bakma diyordum ama hayvan gibi bakiyordu. En sonunda kizlar bize dogru yoneldi. Al begendin mi yaptigini dedim. Abim cevap vermiyordu. Kaskati kesilmisti. Kizlar hala bize dogru geliyordu.topuklu ayakkabilarindan cikan her ses bizi belaya goturecekti sanki , oyle hissediyordum. Kizlar geldi ve ''merhaba cocuklar naber dediler'' daha once o kadar bir olaya sasirmadim. Abim hemen iyiyiz gelin buyrun oturun dedi. Kizlarda hemen oturdu ve muhabbet etmeye basladik. Kizlar cok guzeldi bizde tipsiz sayilmayiz ama ne bileyim fazla kolay olmustu. Icimde bir huzursuzluk vardi. Kizlar birden jack danielsleri cikardilar. Ve icmeye basladilar. Sarhos olmak mi istiyorlardi acaba. Bizede verdiler. Bizde ictik. Artik kimse arac kullanamazdi. Ve kizlarida eve birakmamiz gerektigini soyledi abim. Yapacak bisi yok sarhos 3 guzel kizi o halde birakamazdik naaparlardi sonra. Abimle kizlarin koluna girdik. Kizlar yuruyemiyordu nerdeyse. Tasidik kizlari ama evlerini bilmiyorduk. Bizde abimle eve cikmistik 2 ay once yani kimse yoktu en iyisi bize goturelim dedi abim. O an bela geliyorum dedi ama yapacak birsey yine yoktu tamam diyebilmistim sadece. Kizlari bize goturduk ve abim 2 kizi alip odasina dogru gitti napiyorsun sen dedim. Olum kizlar cok guzel ya baksana bi diyordu. Gercekten benim bile gozum dondu. O 2 tane aldigi icin en guzeli bendeydi. Odama yatirdim. Biraz baktim , seslendim , durttum. Hala cevap vermiyordu olmusmuydu? Cok korkuyordum. Gidip nabzina baktim ve icim oyle rahatladi ki hersey yolundaydi. Ben hala kizi izlerken icerden bir ses duydum. Abimin odasindam geliyordu. Hemen kostum ve kapiyi dinledim. Icerden malum.sesler geliyordu odama geri dondum. Kiz hala baygin gibiydi. Kapiyi kilitledim. Ve kiz dogru yurudum. Tam opecekken kizi birden ayildi. Ve miz zebaniye donusup beni zindana atti. Su an zindandan yaziyorum cok sicakti heryer. Ama abim ? O da benimle ayni durumdamiydi acaba. Burasi cok buyuk biryer abiii abiii diye haykirarak etrafta kosuyordum ve sonunda onu buldum bir guzel agzini burnunu kirdim. Bunu haketmiti bizi bu duruma o dusrdu. Simsi beyler naapmaliyom sizce cikis yolu gosterin lutfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxReLaxX -- 2 Kasım 2013; 8:56:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OKUMAYIN ZEBANI

• Zebani

• Bastan csb oldugunu biraz someada zebani oldugunu anladim.
    Ozet: OKUMAYIN!

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYI BAYILTAN

OKUMAYIN ZEBANI

Yalan konusmayiniz ...

• ctrl - f - zebani - block
  • Zebani.
  • Zebani var OKUMAYIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patrice Mersault -- 2 Kasım 2013; 9:02:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.