Şimdi Ara

Abit AN7 mi NF7-S mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by HeavyWeight</i>
    <br />beyler 2 anakartıda kullanmayanlar test etmeyenler lütfen şu iyi bu kötü demesinler. veya tavsiye etymesinler diye düşünüyorum.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by arbiter</i>
    <br />devrimow kullandınmı hiç daha önce arkadaş oc için tavsiye istiyor soruyu atlama.
    ben 2 gün önce satıp nf7-s aldım.

HeavyWeight sen NF7-S kullandın mı ?
    Her ikisini de kullanmadı isen nasıl yorum yapabiliyorsun (yorum yapılmaması gerektiği senin tezin) ? Her iki kartı da kullanan insanlar yorumu yapmış zaten. Bu demek oluyor ki AN7, NF7-S in yanında zayıf kaçan bir kart. Zaten tüm ecnebiler de bunu söylüyor. Bence 218 FSB nin üzerine çıkamadığın kartı, sadece "sahip olduğum kartı öveyim" diye savunma.

Almancası olanlar için net bir karşılaştırma ve sonuç: Abit NF7-S
    http://pctweaks.de/index.php?i=berichte&op=viewarticle&artid=198&inhaltid=7

• [Deleted by Admins]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by RadicalDeath</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by HeavyWeight</i>
    <br />beyler 2 anakartıda kullanmayanlar test etmeyenler lütfen şu iyi bu kötü demesinler. veya tavsiye etymesinler diye düşünüyorum.
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by arbiter</i>
    <br />devrimow kullandınmı hiç daha önce arkadaş oc için tavsiye istiyor soruyu atlama.
    ben 2 gün önce satıp nf7-s aldım.

HeavyWeight sen NF7-S kullandın mı ?
    Her ikisini de kullanmadı isen nasıl yorum yapabiliyorsun (yorum yapılmaması gerektiği senin tezin) ? Her iki kartı da kullanan insanlar yorumu yapmış zaten. Bu demek oluyor ki AN7, NF7-S in yanında zayıf kaçan bir kart. Zaten tüm ecnebiler de bunu söylüyor. Bence 218 FSB nin üzerine çıkamadığın kartı, sadece "sahip olduğum kartı öveyim" diye savunma.

Almancası olanlar için net bir karşılaştırma ve sonuç: Abit NF7-S
    http://pctweaks.de/index.php?i=berichte&op=viewarticle&artid=198&inhaltid=7
    Heavyweight nf7-s te kullanmıştır.

• [Deleted by Admins]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by HeavyWeight</i>
    <br />abit nf7-s kulanmadım

arkadaşın kendisi, hemde bu thread içinde söylemiş....
  • Allah allah cem heavy de bundan önce nf7-s yokmuydu?
    Ben öyle hatırlıyorum demekki yanlışmış :) özür dilerim
  • kullanmaz olurmuyum abi. can haklı. bir ara tanıdıga toplarken test ettim. genel olarak bakınca şu an kullandıgım an7 nin daha önce şahsen kullandıgım epox serilerinden msi k7n2g-ilsr ve abit in nf7-s serisinden daha class oldugunu gördüm.
  • Heavyweight nicki gibi donanım alanında da ağır, sözü geçen deneyimli bir arkadaşımısazzadasdeu. arkadzzzewzw.. arkadaa.. sözü geçzzew.. sözzzwt. deneyiimmmlleaqw. deneee

hasztir cümle kendini kabul etmiyor, yazamadım anasını satiim.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by PoL--E</i>
    <br />Heavyweight nicki gibi donanım alanında da ağır, sözü geçen deneyimli bir arkadaşımısazzadasdeu. arkadzzzewzw.. arkadaa.. sözü geçzzew.. sözzzwt. deneyiimmmlleaqw. deneee

hasztir cümle kendini kabul etmiyor, yazamadım anasını satiim.

pol ALEM ADAMSIN HA[evlol][evlol][evlol]

hakkaten abi ben neymişim

ülkemizin IT sektorunun kurucularından.

donanım konusunda bilgili o.c. alanında tecrübeli network konusunda uzman :)) [drknrd]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><font color='brown'><font size='3'>Alttaki Her İki Reply Bu Thread İçinden Alınmıştır</font id='size3'></font id='brown'><br />
    <i>Originally posted by <font color='green'><font size='3'>HeavyWeight</font id='size3'></font id='green'></i>

<b>Posted - 29/02/2004 : 18:48:45</b>

<font color='red'>abit nf7-s kulanmadım</font id='red'>

<b>Posted - 03/03/2004 : 08:25:03</b>

<font color='blue'>kullanmaz olurmuyum abi</font id='blue'>

<center>
    </center>

İlginç. 29 Şubat itibarı ile NF7-S kullanmamış olan arkadaşımız. Bunu bi eksiklik olarak görmüş ve çalışıp, çabalayıp 3 Mart tarihine dek NF7-S ile tecrübede bulunmuş. Takdir ettim....

• kullanmak ayrı test etmek ayrı birşey anlayamıyorsan ben napıyım.
  • radical death kimin 2. nickisin bilelim.

ispat:
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by RadicalDeath</i>
    <br />cadde de karıştırmıştı bi zamanlar (Bkz. Yüzey Gold Mod) :PpP ....

bir haftada 75 post.

• fırıl fırıl maşallah
  • Kimsenin ikinci nicki değilim. Kutsal bir amaç için çalışan, değerli bir organizasyonun maşasıyım [krsan] :PpP

Bir haftada - Bir ayda ya da herhangi bir zaman diliminde 75 ya da 750 post atmış olmam neyi değiştirir bunu anlamadım ?¿?

Forumu kısa ya da uzun süredir takip ediyor olmam seni niye rahatsız etti bunuda hiç anlamadım ?¿?

Son olarakta bu thread içinde bol miktarda kendinle çeliştin, benim takıldığım nokta da bu oldu. Tekrar tekrar quote ile vakit kaybetmeyelim, zaten görünüyor bunlar. NF7-S kullanmadım, tecrübem yok yani nasıl bir MB bilmem anlamına gelen cevabının ardından, ikisinide <b>kullanmayan</b><font color='purple'>(dikkat! "kullanmayan" diyorsun, "test" etmeyen değil - hani kullanmak ile test etmek farklıya, o bakımdan belirteyim dedim:))</font id='purple'> bu iyi - o kötü demesin diyorsun. Ardından AN7 daha iyi gibi <b>yorumlarda</b> bulunuyorsun. Neyse uzatmayayım ki sende kendin ile daha fazla çelişme.

• 75post derken 1 haftalık kullanıcısında :)) o yuzden dedim.

neyse konu dağılmasın modlar ilgilenirler sanırım

konu

nf7-s an7?
  • [Deleted by Admins]
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.