Şimdi Ara

accord-mondeo yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben olsam ilk ilandaki mondeoyu alırdım.
  • mondeo oneririm. dizelin yuksek torku surus zevkini katlayacaktir. acoord on tamponunun gemi ile 2.5 ayda gelmesi tecrube ile sabittir. ayni fiyata ayni segment ve motor hacminde dizel alinabiliyorsa lpg ile ugrasmanin anlami bence yok. tipi hosunuza gidiyorsa ve temiz bulabiliyorsaniz mondeo dan sasmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maradidi123

Bu iki arac arasindan accord ancak ben olsam 2010 audi a4 1.8 tfsi 8 ileri multitronic alip lpg taktiririm pasa pasa binerim

Öneri güzel ama audi de fiyat artıyor :( bu arada tfsi ye lpg uygulanabiliyor mu? ya da uym fsi ler gibi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_uslu

quote:

Bu iki arac arasindan accord ancak ben olsam 2010 audi a4 1.8 tfsi 8 ileri multitronic alip lpg taktiririm pasa pasa binerim

Öneri güzel ama audi de fiyat artıyor :( bu arada tfsi ye lpg uygulanabiliyor mu? ya da uym fsi ler gibi mi?

lpg lovato da takiliyor. yalniz tasarruf %25 civarinda oluyor. %10-20benzin enjekte ediyormus. fiyat olarak da 3500 tl civarinda maliyeti var. yani cok karli bir sey degil. a4 gercekten guzel arac akliniza yatarsa lpg alternatifi de var yani. ama bence dizel mondeo secenekler arasinda en mantiklisi

• bakım ücretleri nasıldır peki tecrübesi olan var mı?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-yeni-kasa-led-2011-mondeo-titanium-2.0-tdci-otomatik-vites-116613553/detay
    kesinlikle makyajlı kasa mondeo alın . mondeonun yol tutuşu accorda nal toplatır. ayrıca dizel olmasıda artı avantajı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALOK

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-yeni-kasa-led-2011-mondeo-titanium-2.0-tdci-otomatik-vites-116613553/detay
    kesinlikle makyajlı kasa mondeo alın . mondeonun yol tutuşu accorda nal toplatır. ayrıca dizel olmasıda artı avantajı .

yorum için teşekkür ederim ilandaki araç ankara da. bursa daki araçlar içinden seçim yapabilirim. ilk ilandaki araç güzel ama henüz inceleyemedim. fiyat hangi aralıkta olmalı sizce?

• quote:

LPG harici tam da bunu dicektim. Şu sıralar ben de araştırıyorum bu modeli. Nasip kısmet meselesi bakalım :)
  • quote:

quote:

Tfsi a lpg takilabiliyor eger simdi olmazsa maksimum 1yil icersinde yuzde yuz uyumlu kitler gayet mantikli fiyatlara gelecek
    0-100 8.5 saniye konfor mukemmel prestij yine mukemmel bir a4 aldim demek var bir de mondeo aldim demek var
    Daha once foruma konusunu acmistim foruma 2.0 tdi icin bunun icin 80000 bin tl gibi bir butce gerekiyordu ve masraflari da (ornegin vergi ve bakim) tfsi a gore fazla olacakti ben de butceyi 60 civarina cekip size onerdigim modeli almaya karar verdim simdi de bakimli birini yakalayip alacagim insallah
    Bu arac konusunda kafanuzda en ufak bir soru isareti olmasin her anlamda bu araclari ikiye katlar

• mondeo derim.genislik dizel yol tutus güç yedek parca deger kaybi vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

honda motorları lpg ye tam uyumludur.
    şu anda accordun 2.0 motorla 100 binlerde gezdiğini düşünürsek fiyatlar gayet uygun.

Aslında Honda motorları LPG ye tam uyumlu değillerdir fakat periyodik bakımlarda parça değişikliğine gittiği için yetkili servisler hiç sorun olmuyor.

Mondeo ve Accord arasında sürüş keyfi farkı olduğunu test ettim. Accord yere daha emin basan bir araç fakat 2.0 motor ile değilde eskisi gibi 2.4 motor ile yere bassaydı daha güzel olacaktı.
  • convers+ ekranı ve yakıt tüketiminden oyum mondeo ya

accord u hiç bilmiyorum ama kullanıcılar çok yakıyor diyorlar
  • Accordun olduğu yerde mondeo tercih edilmez..accord çok daha kaliteli ve konforlu bir araç.lpg hiç takılmamış 60bin kmyi geçmemiş bir accord alıp lpg uygulayıp gezerdim yerinizde olsam..ha accordun alternatifi yok mu derseniz elbette var o da mazda6....ama ben olsam mondeoyu geçtim de mazda6 yerine accord tercih ederdim biraz duygusallıktan olabilir ilk kullandıgım araç 1981 accorddu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: moheviskalo

Accordun olduğu yerde mondeo tercih edilmez..accord çok daha kaliteli ve konforlu bir araç.lpg hiç takılmamış 60bin kmyi geçmemiş bir accord alıp lpg uygulayıp gezerdim yerinizde olsam..ha accordun alternatifi yok mu derseniz elbette var o da mazda6....ama ben olsam mondeoyu geçtim de mazda6 yerine accord tercih ederdim biraz duygusallıktan olabilir ilk kullandıgım araç 1981 accorddu...

ben de duygusal açıdan accorda daha yakınım ve büyük ihtimalle tercihim accorddan yana olacak ve lpg ye geçeceğim ama mondeo da yabana atılacak ara değil sürüşü keyifli, iç ve bagaj hacmi accorda göre geniş. bakalım hayırlısı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: moheviskalo

Accordun olduğu yerde mondeo tercih edilmez..accord çok daha kaliteli ve konforlu bir araç.lpg hiç takılmamış 60bin kmyi geçmemiş bir accord alıp lpg uygulayıp gezerdim yerinizde olsam..ha accordun alternatifi yok mu derseniz elbette var o da mazda6....ama ben olsam mondeoyu geçtim de mazda6 yerine accord tercih ederdim biraz duygusallıktan olabilir ilk kullandıgım araç 1981 accorddu...

ben de duygusal açıdan accorda daha yakınım ve büyük ihtimalle tercihim accorddan yana olacak ve lpg ye geçeceğim ama mondeo da yabana atılacak ara değil sürüşü keyifli, iç ve bagaj hacmi accorda göre geniş. bakalım hayırlısı

hocam öyle evet mondeo da güzel araba ama 1996 model mondeo ile 1996 model accordu yanyana koyun gerçekten bana hak vereceksiniz yıpranma paylarını görünce demem o ki hondanın ekonomik ömrü daha uzundur..

• Çok açık net şunu söylüyorum MONDEO 2.0TDCİ OTOMATİK VİTES ŞEHİR İÇİ 10-11 LİTRE YAKIYOR.Buna rağmen dizel tercih edecekseeniz karar sizin tutmayalım
  • accord! beyaz!
  • arkadaşlar ilandaki araç için en fazla 55 bin e anlaşayım diyorum. ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2010-kazasiz-tertemiz-honda-accord-117345665/detay
  • Kullanıcı birde motorsiklet ilanı vermiş elde avuçta ne var ne yok satıyormu nedir?
  • Arkadaşlar tekrar selam bugün artık karar vereceğim, büyük ihtimal 2010 accordu alacağım. lpg taktırırsam garanti iptal oluyor. bu beni sıkıntıya sokar mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.