Şimdi Ara

accord-mondeo yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. İkinci el araç seçimi için yardım istiyorum. Accord ve mondeo arasında nasıl bir seçim yapmalıyım ? Başka tavsiyeler de olabilir.

55 bin civarında bütçemiz. Yılda yaklaşık 15000 km yapıyoruz, otomatik vites olacak. Accord'a lpg takılcak tabiki mondeo olursa 2.0 dizel olacak. örnek ilanlar şunlar:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2.0-tdci-titanium-plusx-paket-sanruff-deri-full-117559692/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-full-plusfull-bayan-eczacidan-2010-model-ford-mondeo-87.000-km-de-116320966/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2010-mondeo-titanium-x-full-plusfull-110677827/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2010-kazasiz-tertemiz-honda-accord-117345665/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden,kusursuz,kapali-garaj-arabasi-116270015/detay/

Fiyatlar nasıl, hangi aralıkta olmalı? Yardımlarınızı rica edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_uslu -- 11 Mart 2013; 8:50:48 >

• Hic fikri olan yokmu?
  • İlanlara bakmadan söyleyeyim ben olsam accord alırım. Bu iki arac arasında kalsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

İlanlara bakmadan söyleyeyim ben olsam accord alırım. Bu iki arac arasında kalsam.
    Bu iki araç arasından kesinlikle accord'u tercih ederdim çünkü çok karizmatik bir araç bence. Ancak nacizane önerim bu fiyatlara 0 km İnsignia 1.4 T Elegance alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yambol

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben oyumu accord'dan yana kullanıyorum , hayırlısı neyse o olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Ben oyumu accord'dan yana kullanıyorum , hayırlısı neyse o olsun

Alıntıları Göster
    Bende Accord derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkptan

Bende Accord derim.

Alıntıları Göster
    Accord temizse lpg takılır,keyifle binilir.
  • Yorumlar için teşekkür ederim benim de gonlum accord da ama lpg ile sıkıntı yasamaktan cekiniyorum. İnsignia 1.4 t da otm vites yok.
    Fiyatlar konusunda fikir verebilecek var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_uslu

honda motorları lpg ye tam uyumludur.
    şu anda accordun 2.0 motorla 100 binlerde gezdiğini düşünürsek fiyatlar gayet uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

şu anda accordun 2.0 motorla 100 binlerde gezdiğini düşünürsek fiyatlar gayet uygun.
    Honda Accord.
  • ikinci el demişsiniz ama ben yine de yazıyım, 0 km astra sedan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

honda olurdu benim tercihim.tasarım olarakta motor ve şanzıman olarakta mondeo dan üstün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fleleo

Honda Accord.

Alıntıları Göster
    İki araçda güzel ikisi arasında seçim yapmak biraz zor olacaktır ancak birazda hangi aracın temizi ve düzgünü'nün bulunduğu önemli mesela son ilandaki Accord güzel duruyor km'si orjinalse ben seçimimi ondan yana kullanırdım ancak Mondeo'nunda temizi bulunursa güzel araçtır özellikle konfor ve yol tutuşu olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: of dead

İki araçda güzel ikisi arasında seçim yapmak biraz zor olacaktır ancak birazda hangi aracın temizi ve düzgünü'nün bulunduğu önemli mesela son ilandaki Accord güzel duruyor km'si orjinalse ben seçimimi ondan yana kullanırdım ancak Mondeo'nunda temizi bulunursa güzel araçtır özellikle konfor ve yol tutuşu olarak.

son ilandaki accordu inceledik temiz gibi tabi serviste expertiz yapılmadı ama 2009 modele 59 bin çok fazla değil mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: of dead

Alıntıları Göster
    bende accord derim gayet vahşi duruyor ayrıca lpg candır yüzünü güldürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: saruhan33

bende accord derim gayet vahşi duruyor ayrıca lpg candır yüzünü güldürür

Alıntıları Göster
    Fiyatta anlaşabilisek ve sorun çıkmazsa sondan bir önceki accord da karar kılacak gibiyim. kısa süreli bir sürüş deneyimim oldu. bu hacimde araçlarla ilgili pek tcrübem yok. lpg ile kullanım, performans ve yakıt tüketimi konusunda tecrübelerini paylaşacak arkadaş var mı acaba?
  • quote:

Fiyatta anlaşabilisek ve sorun çıkmazsa sondan bir önceki accord da karar kılacak gibiyim. kısa süreli bir sürüş deneyimim oldu. bu hacimde araçlarla ilgili pek tcrübem yok. lpg ile kullanım, performans ve yakıt tüketimi konusunda tecrübelerini paylaşacak arkadaş var mı acaba?

Alıntıları Göster
    güncel
  • Senede 15,000km yapıyorsanız Accord'u LPG taktırmadan bile kullanabilirsiniz. Tabi bu tercih meselesi, ama aşırı tüketmeyecektir.

Honda Accord aslında buralarda değeri bilinmeyen bir araba. Avrupa'da satılan Accord aslen Acura TSX'tir. Acura da Honda'nın premium markasıdır. Bir nevi VW logosuyla satılan A4 gibi yani, sınıfına göre çok kaliteli bir araçtır. Mondeo da kötü değil, ancak Accord çok daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawnmower

Senede 15,000km yapıyorsanız Accord'u LPG taktırmadan bile kullanabilirsiniz. Tabi bu tercih meselesi, ama aşırı tüketmeyecektir.

Honda Accord aslında buralarda değeri bilinmeyen bir araba. Avrupa'da satılan Accord aslen Acura TSX'tir. Acura da Honda'nın premium markasıdır. Bir nevi VW logosuyla satılan A4 gibi yani, sınıfına göre çok kaliteli bir araçtır. Mondeo da kötü değil, ancak Accord çok daha iyidir.
    Bu iki arac arasindan accord ancak ben olsam 2010 audi a4 1.8 tfsi 8 ileri multitronic alip lpg taktiririm pasa pasa binerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maradidi123

Bu iki arac arasindan accord ancak ben olsam 2010 audi a4 1.8 tfsi 8 ileri multitronic alip lpg taktiririm pasa pasa binerim

Alıntıları Göster
    ikiside otomatik olacaksa
    mondeo dizel olması yol tutuşunda accorda nal toplatması iç hacminin çok daha geniş olması
    nedeniyle.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.