Şimdi Ara

ACEMİYE YARDIM(ARABAYI KAYDIRIYORUM) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: m.C.k

elektromekanik el frenli araçlarla el freni ile kalkmak çok kolay oluyor mesela scenic2 c-max falan.

el freni düğmesine basıyorsunuz.
    rampanın dikliğine göre yeterli seviyed çekiyor el frenini otomatik.
    sonra normal kalkışı yaparken araç hareket etmeye başladığı an el frenini bırakıyor sistem.
    bir nevi auto hold sistemi sayılır

El frenini çok kullanmanın zaman içinde fren telinde aşınma meydana getireceğini ve bizaman sonra tutmaz hale geleceği söyleniyor, bu bahsettiğiniz araçda bulunan fren de durum farklımı acaba?Bu arada Kesinlikle dizel arabanın farkı dediğiniz gibi çıktı arkadaşlar dün yokuşta test imkanı dabuldum araba yokuş yukarıyken kavradığı zaman bırakmıyor ve neredeyse hiç gazsız ilerliyor.Tek dezavantajı benzinli arabada 2.viteste yokuş çıkarken bunda devir çok düşüyor ve neredeyse stop edecek gibi zorlanıyor hemen 1 e almam gerekiyor.

• zaten kavramaya alıp aracı kaldırabiliyormuşsun ama bunu çabuk yapamıyorsan,burada ne yazsak boş.ayağın alışması lazım bundan sonra.yoksa nasıl olacağını biliyorsun...
  • Evet.Ama burada gördüğüm destek ten sonra dün den beri arabaya daha bir güvenle biniyorum.Herkese bir kez daha teşekkürler...
  • Est..Yine beklerisss
    (prd! Küstahlıım üstümde...)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.