Şimdi Ara

ACER 5920G DOSYA DRİVER PAYLAŞIM KULÜBÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
57.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler laptoptakı E tusuna basınca cıkan menunun en sağdan 2 cisi Erecovery yazar onu tıkla
    ardından 3 DVd hazırla alt kısımdan cd ye yazdıra tıkla gerısı kolay bekle dur
    2 dvd bitince en alt secenekten drivers yukle...

olay bu DVD olusturdun.

şimdi ne istersen yap :)
  • xp ile ilgili driver sorunum var
  • SLM ARKADAŞLAR BEN DE UZUN ZAMANDIR FORUMU TAKİP EDİYORUM YENİ ÜYE OLDUM. BENDE 5920G SAHİBİYİM. BEN XP KURDUM AMA ŞİMDİ DRİVERLERİNDE ÇOK SIKINTI ÇEKİYORUM O KADAR YAZMIŞSINIZ BİLİYORUM HEPSİYLE UĞRAŞTIM AMA İSTEDİM OLMADI. Bİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM AYRICA Bİ KAÇ KİŞİYE DE SORDUM DA 5920G DE XP KULLANAMASSIN XP İÇİN DRİVER YOK DEDİLER. NAPICAM Bİ YARDIM ARKADAŞLAR...
  • Arkadaslar konu dısı ama bende 5920g sahibiyim ve cihaz cok ısınıyo.Bi çözüm bilen arkadaşlar ozelden yada konuya yazarsa sevinirim
  • slm arkadaşlar elock managament şifremi unuttum bioos ayarlarını yapamıyorum şifre iştiyor ne yapmalıyım
  • arkadaş laptobu koyduğun yer ile arasına parça koy boşluk olsun ısınmaz
  • Merhaba.
    Bir arkadaşımın Acer Aspire 5920G modeli bilgisayarını, işi bilmeyen birisi tarafından formatlanarak orjinal olmayan Vista yüklenmiş.
    Makinayı, eRecovery yazılımını kullanarak sabit diskte hala var olan gizli bölümdeki kurtarma kısmından fabrika ayarlarına döndürmek istiyoruz.

Yüklenen Vista orjinal olmadığı için, Empowering Technology içinde bulunan Acer eRecovery Management yazılımı da yok. Dolayısıyla ne bu bölüme Vista içinden eRecovery ile ulaşabiliyoruz, ne de makinayı açtığımızda Alt+F10 tuş kombinasyonu çalışmıyor.

Acer'ın sitesinden 5920 için olan Empowering framework yazılımını indirerek kurduk ama, eRecovery, eSettings Management gibi yazılımların bunun üzerine kurulması gerekiyor. Acer'in sitesinde diğer tüm yazılımlar indirilebilir halde varken, bir tek eRecovery yazılımı indirilebilir halde bulunmuyor.

Acer Aspire 5920G için eRecovery Management yazılımını bulabileceğim bir adres biliyormusunuz ? Başlangıçta söylediğim gibi, bu işten hiç anlamayan bir arkadaşıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Bilginiz varsa ve paylaşabilirseniz sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertuncb -- 18 Ocak 2009; 19:28:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: xcasus

http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/as_5920.html

Teşekkürler.
  • merhaba arkadaşlar
    bende bir 5920g t7100 kullanıcısıyım ve tam 1 senedir bu laptopu kullanıyorum. bir kaç gün önce pc kendi kendine htalar vermeye başladı
    ve bu hatalar acer empowering technology ile alakalıydı. ilk olarak epower da başlayan sorun şimdi geneline yayıldı denebilir.
    şimdi ne erecoveryi ne esetting nede diğerlerini açabiliyorum.her birini açmayı denediğimde ''acer empowering tehnology framework launcher çalışmayı durduru'' hatası veriyor.
    ben şuan ne yapacağımı şaşırdım
    1.pc bu driverları indirip tekrar kurdurmuyor
    2.erecovery e giremiyor ve backup yapamıyorum
    3.sanırım erecovery çalışmadığı için açılşta alt+F10 da hiçbir şekilde geri dönşüm yapılamıyor

1 haftadır bununla uğraşamıyorum. herhangi bir çözüm yolu varmı yoksa xpye mi dönüş yapsam. forumardan okudğum kadarıyla bazı arkadşlar xp driverlarında sorun yaşıyorlarmış. bu konudada endşeliyim. yani pc şuan muallakta.bana yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden tşkkrler..

• merhaba arkadaşlar bende yakşaşık 8 aydır bu bilgisayarı kulanıyorum ilk aldığımda yedeklemeleri aldıktan sonra Xp yükledim XP yüklerken harddiskte yer açmak için acer eManagement i tamamen sildim ve şimdi pişman olup tekrar vista yükledim ama eManagement i tekrar kurmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bilgisi olan arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum
  • Arkadaşlar,

Merhabalar,Acer 5920G kullanıyorum.Şimdi PC'yi açtığımda,sağ alt köşedeki hoparlör imlecinin yanında kırmızı bir çarpı işareti var ve de ses himeti çalışmıyor şeklinde bir uyarı gösteriyor.Bunun nedenini öğrenmek istemiştim.

Belki yeri değil ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çok teşekkürler dostlar.
  • windows 7 64 bit driverı nerden bulurum
  • Arkadaşlar bende 5920G-3A1G16Mi var.. vista kullanıyordum windows 7 kurdum.. driverlarda sorun çıkarttı windows 7 driverlarını nerden bulabilirim.. yardımcı olur musunuz... Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: msendogan33

Arkadaşlar,

Merhabalar,Acer 5920G kullanıyorum.Şimdi PC'yi açtığımda,sağ alt köşedeki hoparlör imlecinin yanında kırmızı bir çarpı işareti var ve de ses himeti çalışmıyor şeklinde bir uyarı gösteriyor.Bunun nedenini öğrenmek istemiştim.

Belki yeri değil ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çok teşekkürler dostlar.

mrb. arkadaşım ses driverını tekrar yükle sorun düzelmesi gerek.. düzelmezse tekrar yazarsın ne olduğuna bakarız..
  • merhabalar. bende bu bilgisayardan kullanıyorum. bir sorum olacaktı. ben aldığım günden beri karşılaşıyorum bununla ama görmezden gelmiştim. klavyenin solundaki alt alta duran 4 tuştan (en üstteki wireless açma kapama düğmesi) bluetooth açma düğmesine basınca ekran da aygıt yok yazısı yazıyor. acaba bu bilgisayarın bluetooth u yok mu yoksa usb cihaz filan mı takmak lazım. yoksa driver mı eksik? yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.