Şimdi Ara

ACER 6530G DERNEĞİ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.415
Cevap
5
Favori
104.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gimmeluck

bu arada win7 , XP ye gore daha falza enerji yiyomus, dogru mudur?

öyle bir şey yok Ayrıca arkadaşlar bırakın bu xp yi ya Win7 aldı başını gidiyor
    Modern warfare 2 de oynadım 1024 768 medium ayarlarda aa kapalı kasmadan oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumurcak302

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

bu arada win7 , XP ye gore daha falza enerji yiyomus, dogru mudur?

öyle bir şey yok Ayrıca arkadaşlar bırakın bu xp yi ya Win7 aldı başını gidiyor
    Modern warfare 2 de oynadım 1024 768 medium ayarlarda aa kapalı kasmadan oynuyorum

""bu arada benim makina hala XP iskencesini surduruyor, ve hala tam 1 saat gidiyor sarji nedense.. mode bu galiba : Acer Aspire 6530G-723G32 - HD4570 ekran karti var. teknosadan almistim.
    acaba bataryasi 6 hucreli mi degil??veya maH degeri olarak dusuk bataryasi mi var? 8 hucreli yeni batarya alsam farkeder mi?( piyasada buna uygun neler var boyle bilmiyorum ama)""""

peki sarj nasil gidiyor? nette sadece surf yaparak mesela?

• upp yawff,
    6530G kullanicilari batarya suresi ile iglili bilgi alabilir miyim?
    hd4570 olan modelden,,
  • Arkadaşlar win 7 yükledim ben ama 2 tane 320 gb olan harddisklerden bi tanesini göebiliyorum donanım olarak tanıyo ve düzgün çalışıyo diyor ama anlamadım bu konuda bana yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_49

Cod world at war'da oyun performansı çok kötü,4 de yine idare ediyor.Moder warfare 2 deneyen oldu mu?

cod mw2 yi lcd ekrana bağlıyıp 1920*1080 çözünürlükte ve bütün ayarlar lowda bayağ oynadım hiç bir takılma donma vs. olmadı
  • Arkadaşlar laptopuma win7 yükledim ama bluetooth driver'ını bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz acil ?
  • selam arkadaşlar bende 6930g modeli var ama arızalandı
    on dümesine basıyorum pc calışıyor bütün ışıklar yanıyor ama ekrana görüntü gelmiyor, harici ekrana da görüntü gelmiyor
    ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz
    saygılar...
  • beyler ben budan 3 ay once win7 64 bit kurdum 6530 G bilgisayarıma.ama DVD sürücümü görmedi.sonra geri vistaya donmek zorunda kaldm.ozaman win7 hazır değildi diye düşündüm şimdi tekrar win7 ye geçmeyi düşünüyorum sorun yaşayan varmı ???
  • sorun yok hocam geç gönül rahatlığıyla...
  • merhaba arkadaşlar.

acer 6530g bilgisayarıma ekran kartı modifiyesi uyguladım.üzerindeki hd3650 yi çıkarıp hd 4650 ddr2 model ekran kartı uyguladım.

resimleri enyakın zamanda paylaşıcam.performans olarak 2 kattan fazla bir artış oldu.sıcaklık konusunda da herhangi bir sıkıntım yok.

bu arada konuda daha önceki sayfalarda ekran kartının pciex hızıyla ilgili sorular sormuştum sorumada cevabını aldım.ekran kartının pciex hızı ekran kartının bios undan değil anakartın bios undan 8x le limitlenmiş.soğutma konusunda vasat olan bu modelin parçaları kısıtlanarak kullanılmış.ama şunu söylemeliyim hd4650 de 8x te çalışmasına rağmen performans artışı çok yüksek oldu.

şimdilik bukadar daha sonra görüşmek üzere
  • beyler selam 6530G modelı 723G32mn var bende.
    hd4570 turıon rm72 -2.1ghz olandan.

Wın7 kurmaya karar verdım xp kurmusum ama makına sarjda degılken kılıtlenıyor.

acerın sıtesındekı suruculerı buyuk ıhtımalle otomatık olarak bulup ındırıcek wın7 degıl mı? kendılıgınden.
    yoksa bana onerebılecegınız baska lınkler var mı?baska drıverlar yanı, benım icin STABilize olması cok onemlı, performans degıl , cunku makınayı su anda aılem kullanıyor.
  • Arkadaşlar herkese merhabalar ,

Acer Aspire 6530G nin windows 7 driverlarını burada bulabilirsiniz.

http://laptop-driver-download.blogspot.com/2010/01/download-acer-aspire-6530g-windows-7.html
  • @VMTX

Hocam olayı bitirmişsin, ekran kartını nereden satın aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChymerA

Arkadaşlar herkese merhabalar ,

Acer Aspire 6530G nin windows 7 driverlarını burada bulabilirsiniz.

http://laptop-driver-download.blogspot.com/2010/01/download-acer-aspire-6530g-windows-7.html

win7 nın otomatık ındırdıgı drıverlardan sonra MICrofonda sorun ysıyorum
    o yuzden baska drıver bakıyorum.. ama bana uygun mu nerden anlarım kı bu ektekı lşnkte 2 tane auıdo drıver var mesela.

• mıc ayarlarındanmıs
    okdır.
  • beyler 6530G ıcın Windows 7 de hangı epower amangemnt versinlarını onerıyor kullanıyorsunuz? link verebilir misiniz?
    veya win7 dekı guc secenekleri yeterli midir acaba
  • 64 bit Vista kullananlar performans hakkında ne düşünüyorsunuz, paylaşabilir misiniz? Özellikle, sistemin ekran kartının paylaşımlı olması nedeniyle 32 bit vistada 3.2 GB olan ram'in 64 bitte ilave 1 GB' lik ram ile performansın artacağını düşünüyorum.
  • Bugün bilgisayarı servise gönderdim.işlemci çok ısınıyordu ve elektrik girişi bozuldu.işlemci 100 derece oluyor oyunlarda.Umarım değişim olur da kurtulurum bu cihazdan.
  • beyler ben de 1 sene once aldım bu aletı..bırcok sorun yasadım vıstada xpde ama bu laptopa uyumlu olan tek ıslem..wındows 7..bunu anladım..2gundr bır sorunla karsı karsıyayım..crystal eye web cam de sorun olustu..antıvırus programımın deneme suresı bıttıgı anda bu sorun basladı..msn dekı arkadaslara cam acamıorum..baska program ıcın cam acık bulunmaktadr dıor..bole sacma bır cumle kullanıor..acer ın adresıne gırıp drıverlarını yukledıgım halde camera acmıorr...sızden yardım ıstıorum arkadslar..ne yapmamı onerırsınız..format at demeyın daha 1 ay oldu.. ata ata helak oldum
  • ACER ASPIRE AS6530G-844G64MI GEMSTONE BLUE NOTEBOOK

İşlemci : AMD Turion X2 Ultra ZM84
    İşlemci Hızı : 2,3 Ghz / 2MB Cache
    Bellek : 4 GB
    Sabit Disk : 640 GB
    ATI Mobility Radeon HD 3650
    16" Full HD 1920 x 1080 Çözünürlük

laptopumda vista home premium yüklü win 7 nin hangi versiyonuna geçmeliyim
    64 bit veya 32 bit hangisi
    birde antivirüs ne tavsiye edersiniz
    cevaplar için şimdiden tşk ler
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.