Şimdi Ara

Acer Predator RTX 2060 Mux Switch kapatmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba abilerim, kardeşlerim. Öncelikle yaklaşık 5-6 ay çalışarak kendime hem okul için hem oyun için bir Laptop almaya karar verdim. Çok araştırdım ve sonunda Acer Predator Helios RTX 2060//İ5 10300H//16 GB RAM kullanan modelini aldım. Kasa kalitesi ve soğutması muazzam aynı şekilde ekranı da. Asıl amacım okul programları ve özellikle masaüstünde oynayamadığım COD Warzone oyununu yüksek ayarlarda oynamak. Youtube üzerinden videolarını izlediğimde Ultra ayarlarda +100 FPS alınabiliyor tabii Laptop GPU'sunun 5-6 FPS daha az vereceğini biliyorum. Her neyse kurdum ve açtım oyunu fakat o da ne? Oyun 57-65 FPS arası. Bu sorunun illet mi illet nVdia Optimus teknolojisi yüzünden veya MUX Switch muhabbeti yüzünden olduğunu anladım. Laptop'u televizyona HDMI ile bağladığımda FPS birden 90-100 değerlerine çıkıyor. Bu değerler LOL için Laptop'da RTX 2060 gibi bir kartla 100-130 FPS iken televizyonda 300 FPS. Arkadaşlar bunun bir çözümü yok mu? Ben İntel UHD Graphics'i tamamen devre dışı bırakamam mı? O zaman bu adamlar neden RTX 2060 koyuyor nasıl olsa performansını alamayacaksak? 13000 Türk Lirası verdim ve paramla rezil oldum cidden. Bu konuyu çözecek arkadaşıma veya abime FIFA 21 hediye etmek istiyorum. TEŞEKKÜRLER!

• Vay be... Koskoca DonanımHaber'de bu konu hakkında bilgi sahibi olan 1 kişi bile yok mu cidden?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.