Şimdi Ara

ACER SERVİSLERİNİN TUTARSIZLIĞI!! YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

30 TEMMUZ 2009 TARİHİNDE KATARDAN GELİRKEN BİR LAPTOP ALDIM BAYAGI HOŞUMA GİTTİ HATTA AYNI FİYATA BİR TANE ÇOK ŞIK SAMSUNG VARDI AMA BEN TERCİHİMİ ACER 4937G DEN YANA KULLANDIM. GELELIM SORUNUMA TÜRKİYEYE GELDİKTEN SONRA FARKETTİMKİ AĞI ALGILAMIYOR BAŞKA BİRYERDE DENEDİM SORUN ETHERNETTE HEMEN ACER SERVİSİNİ ARADIM. ELİMDE 1 YIL ULUSLARARASI GARANTİ OLDUGUNU SÖYLEDİM ONLARDA BİZDE 1 YIL DEĞİL TÜRKİYEYE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA 3 AY DEDİLER BENDE TAMAM NAPALIM ARTIK DEDİM 3 AY OLMADI DAHA (YANİ HER TÜRLÜ GARANTİ KAPSAMINA GİRİYOR). TAMAM DEDİLER GARANTİ KAPSAMINDA. ÜRÜNÜ İZMİRDEKİ ACER YETKİLİ SERVİSİNE VERDİM. ÜRÜNÜ ALIRKAN GARANTİ İÇİN PASAPORT FOTOKOPİSİ FATURA FOTOKOPİSİ VS ALDILAR BAKINIZ TEKRAR EDİYORUM GARANTİSİ OLMASA NEDEN BUNLARI İSTESİNLER???ÜRÜN 3 HAFTA KALDIKTAN SONRA BEN YOKKEN TELEFON AÇMIŞLAR BİZ İSTANBULU ARADIK SORDUK GARANTİSİ YOK BU CİHAZIN DEMİŞLER. DÜN DUYDUM KAN BEYNİME SIÇRADI.

ŞİMDİ ARKADAŞLAR ŞUNU SORMAK İSTİYORUM. BEN ÇOK DÜZGÜN MAL KULLANDIĞIMDAN BÖYLE SERVİS İŞLERİNDEN FALAN ANLAMAM MAGDUR DURUMA DÜŞMEMEK İÇİN NE YAPMALIYIM? YARIN İLK İŞİM GENEL MERKEZİ ARAMAK OLACAK. BANA GEÇEN SEFER BİZ ÖYLE DEMEDİK VA DERLERSE OZAMAN İŞLER DEĞİŞİR. YA TÜRKİYEDE OLUR BUNLAR ANCAK ACER ADI ÜSTÜNDE ''ULUSLARARASI GARANTİ (INTERNATIONAL WARRANTY)'' VERİYOR 1 YILLIK. ANCA BIZIM ÜÇKAGIDA İŞGÜZARLIĞA KAÇAN İNSANLARA 3 AY OLUYO?!!

LAPTOPTA ÇOK GÜZEL 16:9 EKRAN ÇOK BEĞENEREK HAYATIMDA KENDİME İLK KEZ BİR LAPTOP ALDIM GÖZÜM DÖNERSE KIRARIM O PARALARDA BOŞA GİDER DİYE ÜZÜLÜYORUM NOLUR BİLEN ARKADAŞLAR NASIL BİR POLİTİKA İZLEMELİYİM

• Müşteri güvenliği açısından vs. Konuşmalar kayıt altına alınmıyormu Servisi arandığında ? Eğer öyle bişi varsa Kayıtları kontrol ettirip size 3 ay garantinin olduğunu söylediklerini kanıtlayabilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FbA3* -- 6 Eylül 2009; 16:28:46 >
  • Dostum alınıyor elbette ama biliosun burası türkiye o kayıtları silmekte ne var. Birde benim bu izmirde verdiğim servisin adı likya internette bir arattım herkesmi yaka silker. ve ben benimsedikleri siyaseti söliim sana arıza büyükse müşteridendir.
  • Size servis formu açtılarmı? açtılarsa o formun üzerinde garanti içi veya başka şekilde neler yazıyor bunları açıklarsanız daha fazla yardımcı olunabilir.
  • Arkadaşım çok güzel bir noktaya değindin işte servis formu vs arkadaşımın Bilgisayar şirketinde ordan bakıcam hepsine. Yarın garanti belgesi vs de burda resmini sunucam. En güzel böyle güncel sitelerle sesimi duyurabilirim
  • EVET BUGÜN ARADIM VE TEHMİN ETTİĞİM GİBİ ; GARANTİSİ YOK MALESEFMİŞ BENDE DAHA 3 HAFTA ÖNCE 3 AY VS DEDİNİZ DEDİĞİMDE EVET AMA YANLIŞ SÖLEMİŞİZ DEMEKKİ DEDİLER. BURASI TÜRKİYE ARKADAŞLAR ASLINDA BAKMAYIN HAYATIMIZDA BÖLE BU ÜLKEDE. ŞANS İŞTEKİ BÖLE KAFASI İŞGÜZARLIĞA ÇALIŞAN Bİ MİLLETE MENSUP OLMUŞUZ. NEYSE BENİM Bİ SORUM OLACAK BİLEN BİRİ YARDIMCI OLABİLİRMİ BENİM LAPTOP ARIZAM ETHERNET GİRİŞİ AĞI GÖRMÜYORDU BUNU NASIL HALLEDEBİLİRİM DIŞARDAN PCMCIA KART DIŞINDA ONBOARD DA ETHERNET KARTI DEĞİŞİRMİ YADA UFAK Bİ TEMASSIZLIK VS OLABİLİRMİ???
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.