Şimdi Ara

AÇIK NOTEBOOK ARABAYI KİLİTLEMİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İŞ ARKADAŞIM AZ ÖNCE İLGİNÇ BİR İDDİADA BULUNDU !!

YOL bilgiSAYARI BULUNAN BİR ARACIN İÇİNDE ÇALIŞIR VAZİYETTE NOTEBOOK (WIRELESS AÇIK DURUMDA) BIRAKIRSAN KAPILAR UZAKTAN KUMANDA İLE KİLİTLENMEZ

DİYEREK BİR İDDİA ATTI ORTAYA . SİZCE DOĞRUMUDUR MANTIKLIMIDIR NEDİR BU ?????????????

• uzaktan kitlenmesede olur manuel kitleyin-açın , durup dururken kilitler açılmasında gerisi önemli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaatciSylar -- 23 Haziran 2009; 13:53:37 >
  • bizim merak ettiğimiz bu iddia doğrumu ...gerçekten kilitlemez mi anahtar kapıları uzaktan
    quote:

Orjinalden alıntı: SaatciSylar

uzaktan kitlenmesede olur manuel kitleyin-açın , durup dururken kilitler açılmasında gerisi önemli değil
  • gerçek olduğunu sanmıyorum. ayrıca yol bilgisayarı ile merkezi kilitin alakası yok. merkezi kilit sisteminin ayrı bir beyni var. etkilerse onu etkiler. ancak etkileyeceğini de sanmıyorum.
  • mythbusters a yazmak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: dmc 12

mythbusters a yazmak lazım

abi ingilizce bilen biri varsa harbi yazalım
  • imkansız. iki sistemde kullanılan dalganın birbiriyle alakası bile yok.
  • yorumlarınız için teşekkürler
  • Arabanın içinde notebook bırakıp (hem de açık halde bırakıp) arabayı kilitlemek, bilmiyorum pek mantıklı bişey değil bence
  • Kilitlenir. Arabanın Kapı kilit mekanizmasınn beyni ile kumanda arasında iletişim dalgası farklı, notebook'un çalışma frekans dalgası farklı öyle şeymi olur.
  • Bir de şey vardı telefonuı açıyorsun mesela 2 arkdşla denemek lazım biri otoparkta biri evde açıyorsun telefonu evdeki telefona uzaktan kumadnanın düğmesine basıyor güya o dalga telefon aracıyla uyduya gidiyor aşağı sonra otoparktaki arkdşın telefonuna çevreye dalga yayıyor ve araba açılıyor ki yalandır kesinlikle nokiayı keşfedin diye bi yazı vardı sçma saçma şeyler kod giriyorsun telefonun gizli bbataryası çalışıyor ve pil bitmiyor :D:D:D:D:D:D:D:D:DD:
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arınç

Kilitlenir. Arabanın Kapı kilit mekanizmasınn beyni ile kumanda arasında iletişim dalgası farklı, notebook'un çalışma frekans dalgası farklı öyle şeymi olur.

olay budur ve sayende ben kazandım -ki arkadaşımda abisinden duymuş buralarda maaşına iddiaya girecek adam arıyordu

• yol bilgisayarıyla laptopun uzaktan yakından ilgisi yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.