Şimdi Ara

Acil !!! jazz 9941?Nasıldır..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu aksam almayı dusunuyorum ?fiyat performans oranı nedir acaba?
    2.elde nekadara bulabılırm yoksa sıfır alcam..
    creative 4400 vardı arasında cıddı fark varmıdır?
    decoder li olmamasının - nedır?Yada decoder ne işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y2k -- 30 Mayıs 2005, 16:15:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: y2k

bu aksam almayı dusunuyorum ?fiyat performans oranı nedir acaba?
    2.elde nekadara bulabılırm yoksa sıfır alcam..
    creative 4400 vardı arasında cıddı fark varmıdır?
    decoder li olmamasının - nedır?Yada decoder ne işe yarar.

..............merhaba kardeş...bir kere 9941 serisi beğenilmedi....bir arkadaş 9941b bunun dekoderlisini aldı dıgıtal olduğu halde iyi performans vermedi..........4400 ben kullanmadım kullanan arkadaşlar yazsınlar .............................şimdi bir sistemde dekoder şu...iki çeşit sistem vardır bağlantı açısından... analog ve dıgıtal.......mesela bir 5+1 sistemde 6 analog giriş var bunu yine 6 girişli bir dvdpçye bağladığın zaman...6 kanallı ses zaten dvdp.nin bu çıkışlarından çözülmüş olarak çıkacaktır.................dıgıtal bağlantıda dvdp ile,ses sitemi arasında tek kablo kullanırsın optik ve koaksiyel kablolar..bunda 6 kanallı dıgıtal ses sinyali tek kablo üzerinden gittiği için....ses siteminin gelen bu 6 kanallı sesi kanallarına ayırıp,hoparlörlere dağıtması gerekir....işte bu ses sinyelini çözen dekoderdir.........şimdi illa 6 kanal olması şart değil ses kaç kanalsa tek kablodan iletebilirsin.......iki bağlantı tipide iş görür....yanlız dıgıtal olan daha kalitelidir..........

• Kesinlikle fiyatına bakarak alma derim. Görüntü güzel ama ses kalitesi o cüsseye göre ortanın altında. Ben analog modelini almıştım. Ertesi hafta iade ettim. Eğer ses kalitesi ve netliğine önem veriyorsan uzak durulması gereken bir ürün.
    Dijital olan model, DVD filmlerdeki sesi 5 kanala dağıtacak decodere sahip. Eğer decoderli DVD player (ki yeni modellerin çoğunda var) yada ses kartı varsa, analog olan model işini görür. Dijital için fark ödemezsin.
    Jazz 9940 modeli bu aralar bayağı meşhur ve methediyorlar. Ama sesi 9941 gibiyse ölü yatırım olur. Ben almadım. Tavsiyem; başka marka ve modellerin bulunduğu bir mağazaya gidip aletleri kaliteli bir müzikle dinleyerek karar vermen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.