Şimdi Ara

acil... Kapıda ödeme - fazladan ücret? (çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar, weblebi.com'dan 2 gb creative v100 aldım. Kapıda ödemeyi seçtim. Aksi gibi internetten ilk alışverişim de, kapıda ödeme yapan birini duymuş değilim de :)

197 milyon tuttu. Bugün yarın gelecek kargo, son anda kafama dank etti işte... Fazla ücret? Yarın evde olamayacağım, anneme para ve kimlik bırakıp gideceğim, acaba fazladan bırakmam gerekir mi? Fazla para da yok gerçi, ama çekeriz gidip :)

Bir fikri olan varsa lütfen esirgemesin. Kargo geri dönerse iyi uğraştırır, biliyonuz, zati hiçbir yerde bulamadım aleti, gitti interneti zorladım.

Bu arada, bu alete şarjlı pil ne önerirsiniz? Varta-GP-uniross?

NOT: Konunun daha fazla uyduğu bir kategori bulamadım, daha önceden böyle başlıklar açıldığını da hatırlıyorum. Yine de, bu kategori uygun değilse özür diler, uygun yere taşımak için elimden geleni yaparım.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heytey -- 7 Nisan 2007; 23:07:04 >

• alışveriş yaptığın sitede ödeyeceğin miktar belli değil mi? eğer belli değilse bence müşteri hizmetlerine danış,pil olarak da belirttiğin her 3 pilde iyi pil,hangisi sana uygunsa onu al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uskan

alışveriş yaptığın sitede ödeyeceğin miktar belli değil mi? eğer belli değilse bence müşteri hizmetlerine danış,pil olarak da belirttiğin her 3 pilde iyi pil,hangisi sana uygunsa onu al.

Sağol dostum.

197 ytl olarak gösteriyor, fakat kargo şirketi havale ücreti ister mi bilmiyorum işte. Mail çektim, cevap da bekliyorum. Belki dedim, tecrübesi olan vardır.
  • eğer cevap gelmezse vede ücret daha yüksek çıkarda ödeme durumu söz konusu olmazsa,kargonun adresini alır,daha sonra yerinde ödeme yaparak da ürünü alabilirsin bence.
  • Eğer para alacaklarsa yazarlar zaten.. Sitede de böyle bir açıklama vardır
    zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pascal.Nouma -- 7 Nisan 2007; 22:25:57 >
  • Cevaplarınız için teşekkürler dostlar. Bugün hem kargo şirketi hem weblebi'den onay aldım, fazladan ücret yok imiş.

Zaten gelmiş bugün, evde kimseyi bulamayıp şubede beklemeye götürmüşler... Oradan hallederim artık. Kısfmet :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.