Şimdi Ara

ACİL NAVİTECH V.9,0CAS HAFIZA KARTI YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arabanın navitech cihazının içindeki sd karta müzik yüklemişler :) içindekilerede format atmışlar navitech cihazı çalışmıyor. Sanırım tekrardan hafıza kartına ilgili program dosyaları yüklemek gerekir napmam gerektiği hakkında hiçbir bilgim yok gereklı araştırmaları yaptım fakat çözüme ulaşamadım :( Lütfen yardım olur musunuz ?

• Firma ile iletişime geçmeniz lazım
  • iletişime geçtiğimde 150 tl gibi bir rakama yapabileceklerini söylediler. Başka türlü yapma şansım yokmudur acaba ? legal veya illegal?
  • Bir silinen yazılımamı 150 tl sadece SD karttaki yazılım için bu parayı istemişlerse çok.Malesef illagal işlemler için forumda kurallar gereği destek alamazsınız.Burada navitechservis kullanıcı adı ile yazan arkdaşa sorununuzu iletin belki müştri memnuniyeti adına işleminizi daha uygun fiata belkide ücretsiz yaparlar.
  • arkadaşlara tabiki ulaşmaya çalışırım fakat bu durumun yazılımın illegal bir işlem sonucu yapılma şansı varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoGAnCAnK0

arkadaşlara tabiki ulaşmaya çalışırım fakat bu durumun yazılımın illegal bir işlem sonucu yapılma şansı varmıdır ?

Satın aldığınız bu cihazın navigasyon yazılımını servis size temin eder bunun için illagal kopya yazılıma yönelmenize bence gerek yok.İstemen 150 tl fiat ta kesinlikle yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum.Bakın linkini verdiğim konuda sizin sorununuzla aynı sorunu firma bedelsiz düzeltti sizin de bu yöntemi denemenizi tavsiye ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_69736651/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69870146

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

arkadaşlara tabiki ulaşmaya çalışırım fakat bu durumun yazılımın illegal bir işlem sonucu yapılma şansı varmıdır ?

Satın aldığınız bu cihazın navigasyon yazılımını servis size temin eder bunun için illagal kopya yazılıma yönelmenize bence gerek yok.İstemen 150 tl fiat ta kesinlikle yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum.Bakın linkini verdiğim konuda sizin sorununuzla aynı sorunu firma bedelsiz düzeltti sizin de bu yöntemi denemenizi tavsiye ederim.

Teşekkür ediyorum. Kendilerine öm attım cevap beklıyorum umarım yardımcı olurlar :) Çok sağolun

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ediyorum. Kendilerine öm attım cevap beklıyorum umarım yardımcı olurlar :) Çok sağolun

sayın DoGanCanK0

Aşağıdaki mail adresime adres bilgilerinizi gönderebilirseniz.Kullanmış olduğunuz ürün için navigasyon kartını bedelsiz olarak tarafınıza gönderimi sağlayabilirim.

Saygılarımla

Not:Ürünün tam modelini lütfen belirtiniz.

skayir@navitech.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: navitechservis

quote:

quote:

quote:

sayın DoGanCanK0

Aşağıdaki mail adresime adres bilgilerinizi gönderebilirseniz.Kullanmış olduğunuz ürün için navigasyon kartını bedelsiz olarak tarafınıza gönderimi sağlayabilirim.

Saygılarımla

Not:Ürünün tam modelini lütfen belirtiniz.

skayir@navitech.com.tr

Teşekkürler efenim, gerekli bilgiler ve adres tarafınıza mail yoluyla gönderilmiştir.

• Malesef firmanın farklı kişilere farklı muamelesi mevcut . aynı sorunlar için aynı kişiye ulaştım ve aldığım cevap mail yoluyla aşağıdaki gibidir.

"Merhaba Erol bey ;
    Navigasyon yüklü yeni bir SD kart satın almanız gerekiyor. Ücreti 90 TL dir şirket hesabına yapacağınız havalenin ardından tarafınıza gönderimi yapılacaktır. Şirket hesap bilgileri aşağıdadır.

Bilgilerinize "

dandirik bir hafıza kartına 90 tl vermek aptallık ve bizi aptal yerine koyuyorlar. o fiyata güncellemesi vs daha kolay olan harici bir navigasyon cihazı alınabilir.

almayacaksın abicim almayacaksın ki hizmet ve müşteri memnuyetlerini artırma yoluna gitsinler.

• Hocam vermeyin okadar para cihazın ekran çözünürlüğünü öğren google yaz bul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.