Şimdi Ara

acil ses kartı problememi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar pentıum 166 mmx işlemcisi plan 64 mb ram 4mb ekran kartı olan bır sıstemım var bu sısteme gecenlerde format attım ve ekran kartını güzel b ir şekıilde tanıttım ama ses kartını tanıtmış olmama ragmen sesbı turlü cıkmadı hoparlorden bıkac kere kaldırıp tekrar yukledım ama olmadı markası avange logıc als 100 bunun drıverını ındırıp yukledım gene olmadı ses sımgesı cıkıyo hoparlorden ses yerıne hafif bi çıtırtı gelıyo formattan önce çalışıyodu şimdi calışmaz oldu bilgilerinize ihtityacım var sistem eskı kaldır at diyen olabilir ama bu bilgisayar benim iş yerinde bayağı işmi görüyo yardımcı olursanız sevinirim baska saglam drıver alabileceğim yer varmıdır acaba hekeze kolay gelsin.

• siöge cıkıyorsa ses kartı yyüklüdür ses kartının ikonu vardır ona tıkla sesini aç hoparlorun takılı oldugu yerleri değiştir hoparlorlerded e sorun olabili rdenetim masasından ses ile alakalı ayarlara bak
  • yazmadığın için soruyoum..donanim çakışması var mı/yok mu diye kontrol ettin mi..

birde hangi işletim sistemini kullanıyorsun... 95/98 gibi bir şey kullanıyorsan autoexec.bat ve config.sys de DMA, IRQ ayarlarını ve driver'ı da girmen lazım
  • ettım kontorolunu bırkac ez yaptım denetım masasından kaldırıp tekrar yukledım butun ayarları yokladım hoparlorlerde saglam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.