Şimdi Ara

ACİL vista Bios Ayarları Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar hemen sorunumu özetliyorum vista yüklü pc ye daha önce xp yüklemiştim şimdi xp yi kaldırdım fakat pc açılırken vistayı görmez oldu bios ayarlarından açılış seçeneklerine girmiştim açılış seçeneğine bakarken ...board lı bir seçenek vardı tıkladım devam ettim anakarttan başlat dedim şimdi bilgisayarı açarken kasa çalışıyor fakat ekrana herhangi bir görüntü gelmiyor no signa yazısı dolaşıyor ekranda kablosunu tak çıkar yaptım yine görüntü gelmiyor bu açılış ayarına tekrar giremiyorumda ne yapabilirim fikri olan yardımcı olabilecek yokmu önemli çalışmalarım vardı pc de acil girmem lazıım yardım

• dostum aynısı benim başıma gelmişti kasanın içindeki pil i çıkar ve 15-20 dakika beklet bilgisayarını dinlensin ve pili tekrar yerine tak böylece bios ayarlarını sıfırlamış oluyoruz bu bilgiyi bursada teklonojix ten edinmiştim
  • Deniycem hemen arkadaşım inşallah işe yarar teşekkürler bios ayarları sıfırlanınca belgelerle falan alakası olmuyor değilmi ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bg_gocmen

Deniycem hemen arkadaşım inşallah işe yarar teşekkürler bios ayarları sıfırlanınca belgelerle falan alakası olmuyor değilmi ? :)

merak etme olmuyor bilgilerin hdd de pil le alakası yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.