Şimdi Ara

acil word yardımı! lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

internetten indirdigim tez dosyamı word acıp icinde bir saat calıstıktan sonra kapattım fakat bana kaydetmeyle ilgili bir soru sormadı ve ben fark etmedigim icin dosya kapandı. ve suan aramama ragmen ben doysayı bulamıyorum. ve dosyanın son hali bana acil lazım. dosya suan nerdedir ve ben ona nasıl ulasabilirim.

tesekkurler
    acil yardım gerekli!!!

• Başlat-belgeler'e tıklarsanız son çalıştığınız dokümanları görebilirsiniz.Orada yok mu?
  • hayır kayıt etmedim. soyle soyleyeyim indi acıldı ben bir saat calıstım. kapattım. dosyayı tekrar acmam icap edince bulamadım. sonra bulabilecegim yerlerin hepsine baktım. ama bulamadım temp dosyalarına kadar baktım recent e baktım yok! bugun teslim surem doluyor ne yapacagım bilemiyorum.

eger kurtarabilecegim bir sekil varsa yardım edin lutfen.
  • Ben size kayıt falan sormadım..Başlat-belgelere tıkladığınızda son kullandığınız belgeleri listeler..Orada yok mu dosya?
  • hayır ordada yok. kayıt etmedim dememin sebebi kayıtlı olanlar orada gozukur.
  • İnternetten indirdi iseniz belgelerim karşıdan yüklenenler klasöründe olabilir eğer mozillla kullanıyorsanız
    dosyanın tam adını hatırlıyor musunuz?
  • firefox ise indirme yöneticisinden sağ tıkla bulunduğu dizini aç seçeneği sizi dosyaya götürür, ancak zaten her yere baktım diyosunuz
  • burada sadece ie 8 var. dosyanın adını hatırlıyorum. search tende arattım. hatta benim kadetmeden kapatmamın sebebi dosya uzerinde calısırken ara ara kadet tusuna basmamdı bu arada fayadası olacak mı bilmiyorum ama ofis 2007 kullanıyorum.
  • c sürücünüzde arama yaptırın fakat İLERİ DÜZEY SEÇENEKLER 'den GİZLİ DOSYA VE KLASÖRLERDE ara seçeneğini de işaretleyin.Dosyanın adını yazın ve arattırın
  • denedim bulamıyor. teslim suresini yarına uzattırdım. bu gece uyku yok artık. ama sozum sana ofis ikibin bilmem kaç! alacagın olsun emi..

mesut arkadasım yardım ve onerilerin icin tesekkurler
  • Tamam da o pcde biryerlerdedir kesin.
    dosyayı internetten nereden indirdiniz?direk çalıştır mı dediniz?yoksa kaydet dedikten sonra mı açtınız?
  • Tüm Klasörler ve Belgeler'de arama yaptırın, *.doc şeklinde ararsanız belki çıkar bir yerden.

Bir de office 2007'de otomatik backup alma seçeneği vardır;
    Word'u açın, sağ alt köşedeki, Word options, ordan da Advanced
    listenin en altlarındaki Save sekmesini bulana kadar scrollu alta çekin,
    Eğer "her zaman backup al" (Always create backup) seçeneği seçiliyse, Word bir yedek almış demektir.

Yedek doyası .wbk uzantısındadır, *.wbk şeklinde arama yapın bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness -- 11 Şubat 2010; 18:08:25 >
  • Dostum word 2007 yi aç, resimde görüldüğü gibi sol üstteki yuvarlak düğmeye tıkla son belgeler orda listelenir,,
     acil word yardımı! lutfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.