Şimdi Ara

ACİL YARDIM-3GS Restore Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3GS cihaza restore yapmak istiyorum tam işlemin sonuna geldiğinde ''14'' kodlu hatayı veriyor.Manuel olarak restore etmek için 4.2.1.restore dosyasını indirdim,winrar dosyası olduğu için sonuna .ipsw uzantısı ekledim ama itunes ile shift-restore yaptığımda dosyayı görmüyor.Dün akşamdan beri 18 saattir sırf bununla uğraştım ama beceremedim.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Mrhblr.
    http://appldnld.apple.com/iPhone4/061-9895.20101122.Cdew2/iPhone2,1_4.2.1_8C148a_Restore.ipsw
    Buradan flashget vb. Programla FW indirip yeniden deneyin. Hata alırsanız DFU moda alıp öyle deneyin. Kly glsn.
  • Teşekkürler @sarerer,hemen deneyeceğim.
  • Arkadaşlar,linkteki ''http://appldnld.apple.com/iPhone4/061-9895.20101122.Cdew2/iPhone2,1_4.2.1_8C148a_Restore.ipsw'' firmware dosyasını indirdim.Kusura bakmayın bu işlerde acemi olduğum için büyük bir ihtimalle ben hata yapıyorum.Dosyayı indirdiğim haliyle,itunes üzerinden shift-restore yaparak itunes göremiyor,dosyanın orjinal halinde sonunda ''ipsw'' uzantısı yok,ben ekliyorum yine görmüyor,acaba ben rar dosyasını açmıyorum,açmam mı gerekiyor ya da dosya ismindeki eklentiyi mi hatalı giriyorum,anlayamadım.
    Dosyayı indirdiğimde dosyanın ismi ......restore
    Ben ekliyorum,oluyor ...........restore.ipsw
    ya da zip dosyasını açıp içindeki dosyalardan birine mi 'ipsw' eklemem gerekiyor?
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim,esenlikler dilerim.
  • Kusura bakma forumda degildim. Dosya uzantisi veya birseyle oynamadan itunes gormeli. En güncel iTunes kurulu olsun.
    Ondan sonrada şunları yap:
    Öncelikli şu winrari kaldır.
    Pc de klasör seçeneklerinde bilinen dosya uzantılarını gizle çentigini kaldır.
    Vermiş oldugum linkten inen dosyanın uzantısı ile tam olarak adı nedir? Dosya adının aşağıdaki gibi olması lazım. Böyle degilse değiştir.
    iPhone2,1_4.2.1_8C148a_Restore.ipsw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 27 Şubat 2011; 3:53:20 >
  • Çok sağol hocam,klasör seçeneklerinden 'gizle' iptal ettim,dosyayı gördü.Size bu saatte zahmet verdim,iyi geceler.
  • Zaten uykum kaçmıştı:). Yardımcı olabildiysem sevindim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.