Şimdi Ara

ACİL YARDIM LAZIM Piyasa+Bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar elimde bir kaç parça birşeyler var bunları bir araya getirip veya biraz daha para koyarak bi sistem yapmam lazım.Parçaları yazdığımda daha net anlayacaksınız.

ASUS M5A97 R2.0 Anakart

FOXCONN A7DA-S 3.0 Anakart VGA

Amd Athlon x3 450 3.2 Ghz İşlemci

250 GB Harddisk

2X2= 4GB Kingston Hyperx Genesis 1333mhz Ram

Casper W765S Laptop

Bunları kullanarak monitör dahil sistem yapmam gerek diğer klavye mouse ıvır zıvır herşey var.

LOL oynuyorum birde son çıkan oyunlardan sevdiğim olursa oynarım Assassins Creed serisi gibi.buna göre yardımcı olabilirmisiniz ?

Üstüne bir 150-200 lira daha koyabilirim yardım bekliyorum bir yol gösterin.

Eyvallah.iyi forumlar.

Not:Demek istediğim mesela laptobu satıp hangi parçaları alabilirim veya neyi elden çıkarıp neyi almam gerek ? az önce okudum da yazdığım sanki anakartları laptoba yapıştırabilirmiyim gibi olmuş anladınız beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandelaninkolyesi -- 15 Kasım 2013; 16:29:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CaseModder

Merhaba,

Arkadaşlar elimde bir kaç parça birşeyler var bunları bir araya getirip veya biraz daha para koyarak bi sistem yapmam lazım.Parçaları yazdığımda daha net anlayacaksınız.

ASUS M5A97 R2.0 Anakart

250 GB Harddisk

Casper W765S Laptop

Bunları kullanarak monitör dahil sistem yapmam gerek diğer klavye mouse ıvır zıvır herşey var.

LOL oynuyorum birde son çıkan oyunlardan sevdiğim olursa oynarım Assassins Creed serisi gibi.buna göre yardımcı olabilirmisiniz ?

Eyvallah.iyi forumlar.

Not:Demek istediğim mesela laptobu satıp hangi parçaları alabilirim veya neyi elden çıkarıp neyi almam gerek ? az önce okudum da yazdığım sanki anakartları laptoba yapıştırabilirmiyim gibi olmuş anladınız beni.

Casper W765S Laptop

bunları sat

AMD
    FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci
    296TL

XIGMATEK
    ASGARD PRO PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA
    185 TL

SAPPHIRE
    HD7770 Edition GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı
    232 TL

bunları al

biraz daha ek koymalısın yoksa 100 200 tl ile hiçbirşey olmaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 15 Kasım 2013; 16:39:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: CaseModder

Merhaba,

ASUS M5A97 R2.0 Anakart

250 GB Harddisk

Casper W765S Laptop

Eyvallah.iyi forumlar.

Casper W765S Laptop

bunları sat

AMD
    FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci
    296TL

XIGMATEK
    ASGARD PRO PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA
    185 TL

SAPPHIRE
    HD7770 Edition GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı
    232 TL

bunları al

biraz daha ek koymalısın yoksa 100 200 tl ile hiçbirşey olmaz .

Laptop işlemci ve anakart ne kadar eder acaba bilgin varmı ? Monitör de yok ayrıca.

Bende Laptobu satıp Kasa+Psu ve Monitör alarak Foxconn anakart işlemci ,ram ve harddisk ile anakartın vga sını kullanmayı dusunuyordum daha sonrada güzel bi ekran kartı alıp işlemci ram harddisk ve ekran kartını asus anakarta bağlarım dedim çok karışık oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandelaninkolyesi -- 15 Kasım 2013; 16:45:43 >

• bi fikir verecek yokmu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.