Şimdi Ara

Acil Yardım Lütfen Yardım Edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bugün ir internet kafeye gittim ve üye olduğum siteden video indirdim ve flash'a attım.Başka bir bilgisayar'a atınca çalışmayıp aşağıdaki link geldiğini gördüm.Ne yapmam lazım acil yardım lütfennnn....

Acil Yardım Lütfen Yardım Edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İhsan Yıldırım -- 23 Kasım 2015; 21:53:52 >

• Video'yu kısayol olarak indirmişsin galiba. Yani aslında videoyu indirmemişsin. O kısayol üzerinden sadece indirdiğin bilgisayarda çalışır. " diye biliyorum.
  • Videoyu nasıl indirebilirim ?
  • Internet Download Manager gibi programlar var. Araştırırsan nasıl kuracağını ve kullanacağını kolaylıkla bulabilirsin. Eğer onu yapamazsan Torch Browser diye bi tarayıcı var. Ama IDM ilk tercihin olsun. @İhsan Yıldırım
  • idm'ye alternatif olarak tarayıcıya video download helper eklentisini kurabilirsiniz. Tarayıcıda sağ üstte simgesi olur, bastığınız zaman indirilebilir videoları gösterir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten İDM kullanıyorum videoyu indirdim ama naıl olduysa kısayol olarak flash'a atılmış şimdi sorunu çözdüm çok teşekkür ederim iyi günler.
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Yardımın için teşekkür ederim.İyi günler dilerim.
  • İhsan Yıldırım İ kullanıcısına yanıt
    arkadaşım sen mkv olarak indiriyorsun mp4 olarak indireceksin :))) mp4 seçeneği yoksa bu linke tıklahttps://www.technopat.net/sosyal/konu/coezueldue-internet-download-manager-chromeda-mp4-secenegi-cikmiyor.172967/
  • quote:

Orijinalden alıntı: İhsan Yıldırım

Zaten İDM kullanıyorum videoyu indirdim ama naıl olduysa kısayol olarak flash'a atılmış şimdi sorunu çözdüm çok teşekkür ederim iyi günler.

Ben teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralCocuk44

arkadaşım sen mkv olarak indiriyorsun mp4 olarak indireceksin :))) mp4 seçeneği yoksa bu linke tıklahttps://www.technopat.net/sosyal/konu/coezueldue-internet-download-manager-chromeda-mp4-secenegi-cikmiyor.172967/

Yok yok videoyu indirmişim fakat flash'a nasıl olduysa kısayol olarak atılmış dün bir kaç film indirdim flashtan benim masaya attım çalıştı.O ilk gün acemiliğiydi sanırım :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.