Şimdi Ara

ACİL YARDIM PC SEÇİMİ YAPIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkeze merhaba iki tane laptop arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

Kullanma amacım 3dmax autocad tarzı programlar içindir.

1. seçenek =http://www.vatanbilgisayar.com/casper-excalibur-core-i7-6700hq-2-5ghz-32gb-1tb-240gb-ssd-17-3-gtx970-6gb-w10.html

2. seçenek =https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-asus-i7-4860hq-gtx980m-ddr5-256bit-plusiris-24gb-ram-256gb-ssd-plus-1tb-305526531/detay

Casper daha ağır basıyo aslında bana göre 0 bi cihaz çünkü diğeri outlet ürün 1 ay magazada kullanılmış vitrin ürünü sizce hangisini almalıyım cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...

• güncel
  • Yokmu bi yorum yapıcak???
  • AmonHegg kullanıcısına yanıt
    Peki performans açısından görüntü kalitesi acısından casperdan dahamı iyidir bu pc 3dmax gibi bi programı rahatlıkla çalıştırıp kolay bi şekilde render alabilirmiyim bu pc de cevabınız için şimdiden teşekkürler
  • Guncel beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayarlara bakmadım ama casper almamanı öneriyorum
  • Belki biraz ön yargılı olacağım ancak üzerinde casper yazan hiçbir şeye 6500 lira para vermem. Kaldı ki teşhirde kullanılmış olan bir cihaza da 2200 $ vermem. Bütçenizi neden bu kadar yükselttiniz anlayamadım, imzamda yazan 6 senelik bilgisayarım ile autocad de 3dmax de kullanabiliyorum. Daha uygun çözümlere de yönelebilirsiniz.

Ayrıca atmış olduğunuz linkteki bilgisayarlar profesyonel kullanımdan çok oyunculara yönelik cihazlar 4-5 kg ağırlığında masadan kalkmaz bunlar. Taşınabilirlikleri minimum seviyede, bu kadar para verecek olsam xps15 bakardım şahsen.
  • Cevabiniz icin cok tesekkurler nasip olursa bugun msi alicam sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.