Şimdi Ara

ACİL YEMİN EDERİM ÇOK ACİL KYK YURT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar KYK Yurdu çıktı,gittim oradaki kişi sadece parayı ödemeniz yeterli dedi.Şimdi bakıyim dedim e devlet üzerinden tahattütname yapmak gerekiyormuş,vakit geçti.Şimdi benim yurt hakkım gitti mi?

• kredi ve yurtlar kurumunu ara
  • yarın kapalı olmazlar mı?pazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volvie55

yarın kapalı olmazlar mı?pazar
    bilemiyorum. ertelemenin bir mantığı var mı? hayır. bence yarın arayın hocam. durmadan arayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C92BB3303

bilemiyorum. ertelemenin bir mantığı var mı? hayır. bence yarın arayın hocam. durmadan arayın.

Alıntıları Göster
    hocam çok sıkıntı durumdayım içim içimi yiyor,orada yurdu gezmeye gittiğimizdeki kişi bize sadece yatırmanız yeterli demişti e devletten bahsetmemişti:P
  • bu saatten sonra yapacak bir şey yok.

oradaki kişi öyle dediyse öyledir.

rahat olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volvie55

hocam çok sıkıntı durumdayım içim içimi yiyor,orada yurdu gezmeye gittiğimizdeki kişi bize sadece yatırmanız yeterli demişti e devletten bahsetmemişti:P

Alıntıları Göster
    bildiğim yerden çıktı diye geldim. yurda git elden taahhütname imzalatıyorlar. bizzat ben okumuştum kyk sitesinde. sen de araştır bulamazsan link atarım
  • 10. İlk kayıt ücretini yatıran ancak taahhütname onayı yapmayan öğrencilerin ne yapması gerekmektedir?

İlk kayıt ücretinin süresi içerisinde ödenmesi durumunda ilgili yurt müdürlüğüne başvurarak taahhütname onayının yapılması gerekmektedir.
    yurtkur.gsb.gov.tr
    YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU
    http://yurtkur.gsb.gov.tr/Sayfalar/2678/2388/sikca-sorulan-sorular-yurt.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontex890 -- 8 Eylül 2019; 1:25:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kontex890

10. İlk kayıt ücretini yatıran ancak taahhütname onayı yapmayan öğrencilerin ne yapması gerekmektedir?

İlk kayıt ücretinin süresi içerisinde ödenmesi durumunda ilgili yurt müdürlüğüne başvurarak taahhütname onayının yapılması gerekmektedir.
    yurtkur.gsb.gov.tr
    YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU
    http://yurtkur.gsb.gov.tr/Sayfalar/2678/2388/sikca-sorulan-sorular-yurt.aspx
    hocam nası bildiğin yerden geldin,sende de oldu mu olay ve ben ne zaman yapacağım tahattütnameyi acaba biliyor musunz?

• Volvie55 V kullanıcısına yanıt
    sen sadece "para yatırma" olayını zamanında yaptıysan gerisini kafana takma, yurda git söyle, iki dakikada imzalatırlar taahhütnameyi sana.
  • yarın hemen arayacağım hocam,içime su serptiniz çok teşekkürler.bir de e devlet olayı var ya artık o korkuttu beni :D
  • Volvie55 V kullanıcısına yanıt
    yok ben yaşamadım ama attığım linki detaylı okumuştum aklımda kalmış. yazdığım gibi yurt müdürlüğüne git orada imzalatırlar. sen yarın yurdu ara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.