Şimdi Ara

Acilll!! Bana yardım edermisiniz ? (iphone 6)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , hemen konuya giriyorum çünkü 2 gün sonra şehir dışına çıkıcam ve 1 ay gelemeyeceğim. Telefon almak istiyorum ama kararsız kaldım.

Öncelikle babam memur ve ben iphone 6 yı 0 almayı düşünemezdim , 1500 tl lik telefonlara bakıyordum ama babam telefoncu arkadaşıyla görüşmüş elinde TESİRDE iphone 6 lar varmış , çok uygun demiş nerdeyse yarı fiyatına veririm demiş , babam bir düşün dedi acaba tesir deki ürünün bir sıkıntısı olurmu ? Dış görünüşü geçiyorum neredeyse 3 4 ay sarjda açık kalmış telefon sizce bir sıkıntısı olurmu bataryada yada telefonun genel işleyişinde ? Yardım ederseniz çok sevinirim

• Kozmetik olarak herhangi bir sorunu yoksa korkma al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kozmetik sorunu yoksa al , eğer kasa açığı , ön kamera kayması filan olunca apple çıt çıkarmadan swap cihaz veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vuruğu kırığı yoksa al almadan seri nosunu sorgula garanti kapsamında olduğundan emin ol sonra illaki ya kamera kayıktır ya kasa açıklığı vardır servise ver değiştirirler sonrada sıfır cihazın keyfine bak Ama kesinlikler seri no imei kontrolü yapmadan alma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaşaYiğit -- 24 Haziran 2015; 15:56:54 >
  • Bu ülkede teşhir olan hiçbir ürün almaz. O kadar şerefsiz kanı bozuk adam çok ki. Geçenlerde ismini vermek istemediğim teknoloji marketinde şerefsizin teki S6 Edge cihazın ekranının çizilip çizilmediğini anahtarla test ediyordu. Kendi telefonu da S6 Edge. Yemiyor tabii kendi telefonunda denemeye. Kimse de görmedi bu adamı. Böyle deyyus şerefsizler olduğu sürece alınmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victor Branco -- 24 Haziran 2015; 16:22:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.