Şimdi Ara

ACİLLLLL-HP LaserJet Pro M1217nfwv All in one Yazıcı (CE844A)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar,,,HP LaserJet Pro M1217nfwv All in one Yazıcı (CE844A),,, kullanan varmı,eger varsa tarayıcısının renklimi yoksa siyahbeyazmı taradığını yani taranan belgenin veya resmin pc ye renklimi yoksa siyah beyazmı atıldığını yazarsa çok sewinirim. birisi bana siyah beyaz diyince alıp almama konusunda kararsız kaldım.ürünü kullananlar cevap yazarsa çok sevinirim...

• HP'nin sitesinden ilgili cihazın kullanım kılavuzunu incelemeniz size en doğru bilgiyi verecektir...
  • Bunu tarama programından seçebilirsin varsayılan'da tüm yazıcılar renkli tarama işlemi yapar..
  • iyi hoş demişsinide ben bırakın hp nin sitese bakmayı bizzat satış öncesi bilgi servisine arayıp bizzat sordum ,telefondaki bayan renklimi renksizmi diye bir bilgi yazılmadığını söyledi,hatta sattığınız ve ürettiginiz malın ne özellikte olduğunu nasıl bilmezsiniz diyince ,başka bir sorunuz varmı beyefendi diye sordu bende senden başka sorun yok diyip kapattım... anlaşıldı ki hp den bu bilgiyi alamayacaz,bende ürünü alıp kullanan birileri varsa onlara sorayım diye buraya yazdım.makine yeni seri olduğu için henüz kullananı pek yok galiba
  • hp tarama programlarının hepsinde siyah beyaz tarama özelliği bulunmakta..m1217 Cihazın siyah beyaz tarama yapmakta..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcload -- 20 Haziran 2011; 17:47:15 >
  • ben bugün kurdum işyerime gayet güzel bi alet ama taramayı denemedim, ne bileyim renklidir diye düşündüğümden dir herhalde :) yarın bakar söylerim!
    sadece tek sorun olarak 1 saat fax çekmekle uğraştım ama beceremedim kullanıp da bu aleti veya buna benzeri bana yol gösterecek birileri olursa sevinirim.

kablosuz ve laser olması harika
  • cihazın üzerine belgeyi koyun ardından telefon ve kağıt işareti şeklinde düğmeye basın ve numaranızı girin fax gönderecektir..
  • birkaçsefer öyle denedim ama ya yanıt yok diyor ki karşı taraf açmasına rağmen yada fax algılanamadı diyor, şimdi bende tek hat da hem modem internet hem telefon hem de bu yazıcı var ondan mı acaba bir sıkıntı oldu
  • splitterın'da bir sorun olabilir belki, yada bağlantılarda bir problem olmuştur, "splitterın phone çıkışına yazıcıyı bağlayacaksınız, yazıcının arkasındaki telefon işareti olan yerede telefonunuzu bağlayacaksınız, modemide splitterın üzerindeki dsl yada modem çıkışına bağlayacaksınız" bu arada cihazla birlikte gelen kabloyu kullanın..
  • internette araştırmada niye bulamadınız anlayamıyorum.

http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/press_kits/2011/businessprinting2011/HP_LaserJet_Pro_M1217nfw_MFP.pdf

SCAN SPEED 4 x 6 in (10 x 15 cm) color photo to file: less than 7 sec for single;
    Black (Normal): Up to 6 ppm; Color (Normal): Up to 3 ppm;
    ADF: Up to 7.4 ppm (black and white), Up to 3 ppm (color)

dakikada 3 adet renkli sayfayı tarayabiliyor.

• fax sorununu hp destek hattını arayarak hallettim , hp den pek memnun kalacağımı sanmıyordum ama gerek bu yazıcı olsun gerek teknik destek olsun çok memnunum şimdilik, ertesi gün tekrar aradılar beni sorunun çözülmüş olduğundan emin olmak için şaşırdım açıkçası, nazar değmasin şimdilik mikemmel çalışıyor :)
    tarayıcıyı da denedim gayet renkli ve net taradı
    pc den de fax çakabiliyormuşuz onu da keşfettim taramadan direkt fax gönderiyor , güzel :))

ilgin için teşekkürederim TeRraN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.