Şimdi Ara

AdanaMu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler artik yeter bence. Server aramaktan biktik, buldukta noldu 2gün oynadik, hacklendi, patladi, indirildi..hep olaylar oldu.
    Adanamu yu seven var sevmeyen var. Bu forumda bu konuyu acmak yasak evet, ama ben biktim artik. Bu yasak artik kalkmasi lazim, bu sadece adanamuyu engellemiyor, tüm mu online oyunculari engelliyor. DH Mu Online forumuna bakarsaniz ölü. Tanitilan serverlar ya cöp ya iki günlük. Adanamu 7 seneden beri acik ve kesinlikle kalicidir.

Oyun su an zor nerdeyse maxlamak icin 600res lazim ama olsun, uzun ömürlü bi server oldugu icin korkmayarak kasabilirsiniz.
    Adanamu sadece donate icin calisiyor diyen var. Ben olsam bende satarim sorun orda degil. Yalniz oyunda bi yenilik var. Xshopta tüm setler+FO satiliyor ve cok ucuz fiyata. Wcoins lari BC ve DS eventlerinde kazanabilirsiniz. Sansimiza artik GM eventleri olursa ordanda bi kac wcoin kapabiliriz belki.

Ben Herkesi Adanamuya cagriyorum, KingZ guildi acilacak, 56 reslik MG var herkesi kasabilirim hic sorun yok. Oyunda RF, Sum, BK ve max statta MG bile güclü SM ve ELF support herolaridir bilginize.

Birakinda bikere düzgün bi oyun oynayalim

Exp su an 100 spotlar süper, Admin ile konustum EXP yi hatta arttirmayi düsünüyor. Yani daha kolay kasabiliriz ve Max statli herolara yaklasabiiliriz.

HERKESI BEKLIYORUM oyun icindeki ismim ShineX sorun yasayan yazabilir herkesi kasarim.

Selamlar..

www.adanamu.com

http://www.directupload.net/file/d/3501/zuh8dv9q_jpg.htm Lorencia PVP den bir kare.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest4234245665 -- 15 Ocak 2014; 14:39:42 >

• EVET arkdaslar oyuna sımdıye kadar on yargılı yaklasıp paralı falan dıyenler vardı ama donateler artık Xshoop da satılıo ve coınslerde bc ds gıbı eventlerden ve duzenlı programlı yapılan GM eventlerınden de alabılırsınız kasma işi ıcın hıc sıkıntı yapmayın her arkdasımız yardımcı olabılecegı gıbı ozel olarak bende yardım edebılırım.Batu nun da dedıgı gıbı ulkemızdekı 7 yıldır ayakda duran TÜRK sw mızı sahıplenıp daha ıyı yerlere gelmesı ıcın caba sarfedelım oyundakı her turlu sıkıntınızı admın ve GM arkdaslarla paylasıp sorunların gıderılmesınde yardım ısteyebıleyecegınız gıbı bende elımden geldıgı kadar yardım ederım herkesı beklıyrm.Oyundakı nıckm ZaZa
  • Bence de yasak kalkmalı Lee tekrar foruma dönmeli başka türlü hareketlenmez bu bölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques.

Bence de yasak kalkmalı Lee tekrar foruma dönmeli başka türlü hareketlenmez bu bölüm
    Okadar kişinin cezası kaldırılmıs Lee nin cezası mı kaldırılmayacak. Belliki işini iyi yapan bir admin. Bende oyunu kasanlardanım adminler ve gm ler işlerini iyi yapıyor zaten durum bu kadar acık degilmi ülkede kim temiz güzel bir iş yapsa birileri çomak sokar engel olur. Lee nin hesabı varsa onunda cezası kaldırılsın burasıda canlanır biraz. Herkesi bekliyoruz..

RazoR
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverLady

Okadar kişinin cezası kaldırılmıs Lee nin cezası mı kaldırılmayacak. Belliki işini iyi yapan bir admin. Bende oyunu kasanlardanım adminler ve gm ler işlerini iyi yapıyor zaten durum bu kadar acık degilmi ülkede kim temiz güzel bir iş yapsa birileri çomak sokar engel olur. Lee nin hesabı varsa onunda cezası kaldırılsın burasıda canlanır biraz. Herkesi bekliyoruz..

RazoR

Alıntıları Göster
    Batu bırakmayacaksan başlayayım. ona göre???
  • Soul Master kullanıcısına yanıt
    birakmak yok 56reslik MG var son zamanlarda kastim, size yardim edebilmek icin. 0 dan baslamak zor oluyor.
  • yatırım yaptın yani güzel 2 dk ya oyundayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul Master

yatırım yaptın yani güzel 2 dk ya oyundayım
    Bende 10 saat diyo yarın sabaha sizleyim o zaman
  • Burada konu olmamasina ragmen oyunda oynayan cok player var. Bende ezelden beri o serverdayim bekleriz. Butun oyunlara bakmisimdir ama her dakika diger yandan da Adana Mu kasarim
  • ByCeLLaT kullanıcısına yanıt
    hesap makinası mı kullanıyon?
  • quote:

hesap makinası mı kullanıyon?

Nasıl yani? Anlıyamadım Dostum
    uzatmayin leeyn gereken seyleri yazin :D yarin oyundayim
    modem yerine diyorum. hesap makinası mı kullanıyon :P
  • quote:

modem yerine diyorum. hesap makinası mı kullanıyon :P

AdanaMu
    Hesap makinası değil yani hemide 300mpbs
    Reis modem bu ama netin yavaş olma sebebi arkadaşmış pc'sine baktım çok fazla şey indiriyomuş ondanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByCeLLaT -- 14 Ocak 2014; 0:12:05 >

ne indiriyor acaba ?
  • quote:

ne indiriyor acaba ?

Neyse konuyu fazla şişirmiyelim bu konuda son postum

Hacı şimdi biz öğrenciyiz evde kalıyoruz 3 kişi okuduğumuz yer çok garip etrafta eğlence yok okulda nufüs 1000 dersek 900-950 erkek ortalaması var gerisini sen hesap et artık

şimdi download hızım 800kb küsür inmesine 3dk kaldı

•  AdanaMu

Bu hatanın sebebi nedir gençler?
    microsoft c++ 2012 indir kur birdaha dene cözülecektir.
    batunun dediği doğru hacı ama 64 bit yüklersen çalışmama olasılığı olabiliyor onun için 32 bit olanını da indir derim..
    aynen demin arkadasada 32bit indirdik..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.