Şimdi Ara

AdanaMu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByCeLLaT

AdanaMu

Bu hatanın sebebi nedir gençler?

Hocam bunun icin en garanti çözüm

Indirdigim setup dosyasini c diskine at orda kurulumunu yap bir sorun cikmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adolf.Hitler kullanıcısına yanıt
    alakasi yok ama neyse :D cözdük durumu bile. kasiyoruz.
  • www.facebook.com/adanamuex702 tüm sorunların çözümü var burada.
  • Adana mu'nun donate için çalıştığı bi gerçek,ayrıca yaklaşık 6 ay önce bu server'a başladım 2 hafta kadar oynadım.oyunda arkadaşlık ortamı 0,benden 1 hafta sonra oyuna başlayan birisinde bd set vardı.Daha ben exc item görmezken kısaca oynamaya değer bir server değil.Ne kadar kalıcı olursa olsun.
  • herkesin parayla set dizdiği sw ne kadar adil olabilir. uğraş maks yap adama miss çek.
  • Öncelikle herkese merhaba,

Bir süre önce adanamuda gm olan bir arkadaş foruma üye olarak server tanıtım konusunun açılmasına izin verilmesini talep etti. Ben de yönetimle konuşacağımı söyleyip durumdan haberlendireceğimi bildirdim. O yönde bir karar çıkarsa ben sizlere duyuracağım. Fakat o zamana kadar şuanki durum geçerlidir.

Ne ben ne de başka bir yönetici arkadaşım sizleri bugüne kadar hiç tehdit etmedik. Beni tanırsınız hiçbir zaman yetkilerimle gelmedim karşınıza. Her zaman bölümü güzelleştirmek, sizlere yardımcı olmaktı amacım. Evet şu sıralar pek mesaj atmıyorum fakat gözüm hep bölümün üzerinde. Hal böyleyken konunun bu şekilde, en basitinden başta beni ve diğer yöneticileri görmezden gelerek "silseniz de tekrar açarız, sizi takmayız vb." şeklinde açılması beni üzdü gerçekten.

Neyse... Yönetimin kararına göre yolumuzu çizeriz.

• TROJ T kullanıcısına yanıt
    blood castle ve devil square eventleri wcoins veriyor. xshopta full option soket setler var yani donatenezi kendiniz dizebiliyorsunuz :)
  • Big Turtle kullanıcısına yanıt
    Sorry Ugur abi seni üzdüysem ama geldigimiz nokta su artik :(
  • Estağfurullah, aslında üzülmekle birlikte kırılmıştım ama sizden gelen baş göz üstüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Turtle

Estağfurullah, aslında üzülmekle birlikte kırılmıştım ama sizden gelen baş göz üstüne.

Ama akıllanmıştır O

Lee olmadan biz hiçiz..[\b]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna ilk basladigim serverdi geliyorum ...
  • Big Turtle'ın da dediği gibi kendisi ile bu konu hakkında konuştuk ve 20 gündür beklemedeyiz. Her server gibi Adana Mu'nun da eksileri artıları var. Fakat ortada kocaman bir gerçek var ki o da bu serverın 7 senedir dimdik ayakta duruyor olması. Mu Online adına Türkiye'de bir tek burası kaldı. 2013 Eylül ayından beri Adana Mu'da GM olarak elimden geldiğince oyunculara yakın olmaya çalışıyorum. En nihayetinde ben de bir oyuncuyum. Ekip olarak Facebook, forum üzerinden yöneltilen sorulara hızlı bir şekilde cevap verip çözüm üretmeye çalışıyoruz. Her cuma ve pazar etkinlikler düzenliyoruz, ödüller dağıtıyoruz. Youtube kanalı üzerinden etkinlik videolarını paylaşıp oyuncuların içlerini rahat ettiriyoruz. Herkes biliyor ki nasıl olsa video çekilmiştir girip oradan izler görürüm hakkım yendi mi yenmedi mi diye. Bunlar gibi daha birçok güzel sistem oturttuk. Adana Mu'nun oynanabilirliğini arttırabilmek bir denge kurabilmek için bir dizi değişiklik yaptık. Daha da yapacağız her türlü mantıklı öneriye de açığız. Umarım burada konumuz açılır ve Türk mu severler güzel, devamlı bir adreste toplanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

Adana mu'nun donate için çalıştığı bi gerçek,ayrıca yaklaşık 6 ay önce bu server'a başladım 2 hafta kadar oynadım.oyunda arkadaşlık ortamı 0,benden 1 hafta sonra oyuna başlayan birisinde bd set vardı.Daha ben exc item görmezken kısaca oynamaya değer bir server değil.Ne kadar kalıcı olursa olsun.

Sevgili Subsie AdanaMu nun donate için çalıştığı bir gerçek degil. Burada kimseleri karalamak yada savunma içerisinde değilim fakat orjinal lisanslı IGC nin dosyalarını kullanan bir oyundan bahsediyoruz. Bu server her ay 60$ Lisans ücreti ödemek zorunda. 200+ kadar Sunucu ücreti ödediğini biliyoruz. Websitesi GameGuard güvenlik vs vs derken sırf senin gibi bir playera güzel bir oyun yaratma adına hiç kimse kendi cebinden para cıkarıp vermez. Sende biraz olsun anlayıslı olupda kendi setini kendin dizebilirdin armut piş ağzıma düş bekleme. Paran var ise ödeyip al yoksa eventlere girip biriktir yine al donate setini. Sonucda bende oyunda bir oyuncuyum ve Lee Admine en yakınlardan birisiyim nick RazoR oyunda olanlar beni az cok tanırlar oyunun gideri olmasa zaten donate satılmaz. İSteyen oynar istemeyen oynamaz arkadaslar. Kimseleri zorlamıyoruz.

• Ben kendi yorumumu yaptım,oynadığım serverlarda armut piş düşüncem olmadı hiç,sitemimde bu yönde zaten mesajımı okumadığında açık.Tekrar söylüyorum,berbat bir server kesinlikle oynanmamalı.Server zaten kaliteli olsa eski playerlerı oyunu oynar.Eski oyuncularından çoğu kişi oynamıyor server'ı zaten.Nedenini ben biliyorum,açıklayın bari eski oyuncu kitlenizin neden %1 i bile yok şu an serverınızda ?
  • Tartışmaya hiç gerek yok bence. Sonuç olarak kimse oynamak zorunda değil. Biz burada oyun, yönetim, sistem mükemmel demiyoruz. Eksilerimiz de var artılarımız da. Ama kimsenin şüphesi olmasın ki burayı daha güzel bir ortama çevirmek niyetindeyiz ve yapıyoruz da. Terk edip gitmedik serverı sonuçta biz buradayız. En azından benim niyetim budur bu yüzden Eylül ayından beri GM'lik yapıyorum. Lee ile oturup şunu şunu değiştirmeliyiz diyorum. Her türlü öneriye de açığız. Karşılıklı tartışmanın anlamı yok. Bizim burada yönetim olarak savunduğumuz konu apayrı. Forum Donanım Haber'in Mu Online diye bir bölümü var ise geçmişteki anlaşmazlıklar geride bırakılıp her server gibi Adana Mu'nun da burada reklamı bulunmalı, burayı ziyaret eden Mu severlerin 7 senedir açık olan bir serverdan haberi olmalı diyorum. Söylediğin gibi iş, güç, okul, evlilik bu gibi birçok sebepten 7 senedir bazı oyuncular mecburiyetten oyunu bıraktı, yeniler geldi. İmkanlar el vermediğinden bırakan oyuncuların eminim çoğu hala Lee ile görüşüyorlardır. Tabi ki de anlaşmazlıklardan ötürü bırakan oyuncular da olmuştur hiçbir şey mükemmel değildir, bazı durumlar bazı isimlerin hoşuna gitmeyebilir ve oyunu bırakabilirler. Bunlar çok normal. Ya da bırakmak yerine uzlaşımcı davranıp mantıklı fikirler sunabilirler bize. Fakat 7 senedir 5 senedir 3 senedir hala aramızda olanlar sıkı dostluklar kuranlar da var. Ben açıkcası Lee'nin ya da başka bir GM'in geçmişte kasti olarak bir oyuncunun oyunu bırakması üzerine oyunlar oynadığını, çabaladığını düşünmüyorum.

• Adana Mu'yu normal olarak severim çünkü uzun süredir ayakta ve ne kadar burada Yöneticileri oyun ortamı sevilmese de Türkiyeyi Temsil Eden bir sunucu.

Ama şöyle bir durum var 60$ Lisans ücreti demişsin Dostum sende haklısın GameGuard olsun çok para gidiyor haklısın sözümüz yok ona ama şöyle bir durum var.

ByAsLaN benim arkadaşım Adana Mu'yu oynarken şifresini vermişti girip oynuyordum falan sonra Lee ile sorunu oldu (donate hakkında) oyunu bıraktı ve Lee hesabı Web Sitesine satılık olarak yazmıştı buraya kadar her şey normal ama 3 tane Donate set + 230 reset char 600TL para istenirmi yav??

Ve bu olayda 2-3 sene önceydi yanış hatırlamıyorsam.

Aynı olay Tahala isimli arkadaşa da geldi ama onun detayını bilmiyorum.
  • İzninizle ben cevaplayayım bunu. Söylediğinize aynen katılıyorum. Ben de 600TL gibi uçuk rakamların olmaması gerektiğini düşünüyorum. O olaylar, teklif edilen fiyatlar üzerinden çok zaman geçti birçok değişiklik yapıldı. Yakın zamanda forum üzerinden bağış listeleri paylaşıldı. Orada detaylı bilgi ve seçenekler mevcut. Oyuncuların bağışları olmasa bu server gerçekten ayakta kalamaz çünkü Mu Online dosyasından tut güvenliğine kadar her türlü masrafı yüksek rakamları olan bir oyun. Fakat kimse bağış yapmak zorunda değildir oyuna. Bu bağış olayı açık bir kapıdır. Son yaptığımız değişiklikler sonrası Wcoin ile alınabilen itemlar, bağış yapan oyuncularda bulunan itemlar ile aynı. Aynı zamanda Bosslardan, eventlardan, Castle Siege'in özel haritası olan Land of Trial'den de güzel itemlar düşürebiliyor oyuncular. Söylediğiniz gibi bahsettiğiniz zihniyet yanlıştı ve artık Lee'nin bu uçuk rakamlarda seçenekler sunacağını sanmıyorum.

• Adanamu akillandi ve gelisti artik herkes oraya gecmesi lazim diye düsünüyorum. garanti ayakta tutulan bi server. sadece donanimhaber oynasa okadar iyi bi oyun yaratabilirizki 100+ online ile.

saygilar.
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    Arkadas sen Adanamuda kastinmi hic? kastiysan Char ismi neydi acaba?
  • Lee (Bilgehan Abi ) adı kullanılarak sözler ediliyor. Kendisine söz hakkı doğduğunu düşünüyorum . BigTurtle sevgili yöneticimiz den rica ediyoruz Lee nin hesabının cezasının kaldırılması yönünde bir işlem olabilir mi. O da kendince burada olan yenilikleri acıklasın tek taraflı anlatılan olaylar var onada söz hakkı doğuyor oda cevaplasın demokratik bir ortamda güzelce oyunumuzu oynayalım kalabalık olalım. Oyundan ancak bu sekilde zevk alabiliriz. Başka türlü bu işin bir sonucu olmaz diye düşünüyorum. ByCeLLaT arkadaşımızında söylediği olaylar geçmişde kalan olaylardır. O köprülerin altından cok sular aktı arkadaşlar. Benim düşüncem böyle Subsie arkadasımızı bende merak ettim karakterinin adı neydi tanıdık birimisin öğrenebilirmiyiz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.