Şimdi Ara

Adidas Dwight Howard Commander Shoes

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 'Dwight Howard Commander Shoes' arkadaslar ben bu model hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum, yakın bi zamanda basket ayakkabısı alcağım icin fikirlerinizi almak istedim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0guzHan53 -- 27 Kasım 2010; 4:08:42 >

• Güzel ayakkabıymış Günlük hayattabile giyilir.
  • Profesyonel anlamda ayakkabı ile ilgili bir bilgim yok. Ancak estetik olduğunu söyleyebilirim.
  • yorumlar icin tesekkurler arkadaslar, ben de ayakkabının estetik durusunu cok begeniyorum, ama esas ogrenmek istedigim sey, bazı arkadaslar adidas basket ayakkabısında iyi deil diyordu, acaba bu ayakkabı hakkındaki yorumları da aynı mı? yoksa bu ayakkabıyı almamı onerir misiniz?
  • Oranlarsak nike daha iyi diyebilirim. Adidasın ayakkabıları biraz daha ağır oluyor nike kiler daha hafif ve yumuşak.

Kaç numara oynuyorsun?

Çok fazla koşuyor turnike atıyorsan. Nike tercih et bence.
  • genelde 3 numara oynuyorum ama arada 2 numara da oynarm. kosma turnike atma var ama ben nike ayakkabıları pek begenmiyorum, boyum 1.74, kilom 67, fazla kosarım, iceriyi de zorlarım, bu sekilde oynayan biri icin tavsiye edebilecegn hangi modeller var??
  • Bileğini koruyacak bir model lazım sana malum çok zıplıyorsun düşerken burkmaları engelliyecek. Bu model işini görür sanırsam. Bende aşağıda resmi olan ayakkabı var. Baya önce almıştım. Şu sıralar addidasın basit bir tenis ayakkabısıyla oynuyorum. Gayette rahat sıkıntı yaratmıyor. Kısaca hangi ayakkabıda rahat ediyorsan en iyisi odur.

• modelin isim neydi??
  • bu adidas modelin tabanındaki mavi daireler hava tabanı mı oluyo?
  • Nike Shox Lethal Basketball Shoes

Sanırsam hava tabanı.
  • tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.