Şimdi Ara

Adsl bağlanıp sayfa görüntülenememe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar ben XP pro ingilizce ve sp2 kullanıyorum modem inca usb kotalı aboneliğim var 200mb kullanmışım benim sorunum ise sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorum. Fakat bağlantı 1 dk sonra köşede bağlantı ikonu olduğu, halde sayfaların hiçbirine giremiyorum bağlantıyı kopartıp tekrar bağlanınca herşey normal fakat 1 dk veya 5dk içinde aynı sorunla tekrar karşılaşıyorum. Acaba splitter kullanmadığım için olabilir mi? paralel hat kullandığım için splitter takmadım. Cevablarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperm -- 18 Haziran 2005, 22:15:41 >

• Splitter kullanmamak böyle düzenli hataya sebep olmaz genelde.ancak telefonuna ring geldiği zaman bağlantın kesilir.
    tahminimce modemden kaynaklanan birşey olabilir.
  • modemden olsa download yapıyorum ama oda olmaması lazım
  • splintter dan olacagını zannetmıyorum sen bi dns ayarlarını kontrol et ya da dns ayar programı var onu kur cunku download yapıyorum dıyosun
  • nasıl yapabilirim peki dns ayarlarını anlatabilir misiniz sinir oldum her dakika bağlantıyı kopartıp tekrar giriyorum fakat son 1 sattir hiçbirşey olmuyor herşey yolunda bende birşey anlamadım bu olaydan
  • hocam virus olabilir bende de olmustu 1-2 hafta once sadewce explorerla sayfa açamıyodum ama download 25-20 k ydı bence bi tarama yap

quote:

Orjinalden alıntı: alperm

İyi günler arkadaşlar ben XP pro ingilizce ve sp2 kullanıyorum modem inca usb kotalı aboneliğim var 200mb kullanmışım benim sorunum ise sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorum. Fakat bağlantı 1 dk sonra köşede bağlantı ikonu olduğu, halde sayfaların hiçbirine giremiyorum bağlantıyı kopartıp tekrar bağlanınca herşey normal fakat 1 dk veya 5dk içinde aynı sorunla tekrar karşılaşıyorum. Acaba splitter kullanmadığım için olabilir mi? paralel hat kullandığım için splitter takmadım. Cevablarınızı bekliyorum
  • kullanıcı adının sonunu ttnet olarak gir. bende de vardı. ttnet.tr diye girmişim. giremiyodum hiç bi yere .
  • dediğin gibi yaptım ttnet diye yazıyordum bakalım 30 tane virus çıktı kaspersky da tarattım inşallah sorun ondandır modemide yeni aldım sonda sorun olmasında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.