Şimdi Ara

Adsl faturası geldi!!! (55 ytl )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün adsl faturası geldi (55 ytl ) ben pek bişe indirmedim ama fiyat baya bi uçuk geldi sizdede böylemi?Şimdi benim kota sıfırlanmış mı oldu?Son bir şey daha ben sınırsıza geçmek istiyorum en uygun zaman hangisi olur sizce?

• Bence sınırsıza geçmek daha mantıklı çünkü indireceğin şeylere kıyaslarsan 49ytl az bi miktar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Codest

Bence sınırsıza geçmek daha mantıklı çünkü indireceğin şeylere kıyaslarsan 49ytl az bi miktar.
    ya 3 aydır 40 ytl den aşağı bir fiyat geldiğini görmedim hiç, ne zaman geçeyim sınırsıza ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HelfFire -- 21 Nisan 2008; 19:11:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HelfFire

ya 3 aydır 40 ytl den aşağı bir fiyat geldiğini görmedim hiç, ne zaman geçeyim sınırsıza ?

Alıntıları Göster
    bu ayın ki daha gelmedi merakla bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_sönmez

Alıntıları Göster
    4 ay toplamı 165 ytl bnm

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_sönmez

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: murat_sönmez

Zaten 1mbit tarifinde sanırsam ne kadar indirirsen indir max 62 ytl geliyor. Ayrıca 1gb fazlası = 10 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypocrites -- 21 Nisan 2008; 19:28:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrites

quote:

Orjinalden alıntı: murat_sönmez

Zaten 1mbit tarifinde sanırsam ne kadar indirirsen indir max 62 ytl geliyor. Ayrıca 1gb fazlası = 10 ytl

Alıntıları Göster
    bu tt bana kotaları şişiriyor gibi geldi 2 gün sonra sınırsıza geçicem bu ne ya

• quote:

Alıntıları Göster
    beyler ben kullanıcı adını falan unuttuğum için bakamıyorum ne yapmam gerek ?
  • quote:

Alıntıları Göster
    tt kesin fiyatlara sisirme yapiyor bana 3 aydir 60dan asagi gelmiyodu.sinirsiza gectim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: zyxelcenk

tt kesin fiyatlara sisirme yapiyor bana 3 aydir 60dan asagi gelmiyodu.sinirsiza gectim bende

Alıntıları Göster
    HEPİMİZİN SORUNU AYNI.HERKES FATURADAN ŞİKAYETÇİ.BENDE 3 AYDAN BERİ NORMAL ÜCRET ÖDEMİYORUM.BUGÜN 64 YTL FATURA ÖDEDİM YAA .
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaRDCoRé_CHiLD

HEPİMİZİN SORUNU AYNI.HERKES FATURADAN ŞİKAYETÇİ.BENDE 3 AYDAN BERİ NORMAL ÜCRET ÖDEMİYORUM.BUGÜN 64 YTL FATURA ÖDEDİM YAA .

Alıntıları Göster
    4 gb yetmemesi gün geçtikçe sorun olmaya başladı artık isyan bayrakları açmamız lazım TTNET e
  • quote:

Orijinalden alıntı: victorist

4 gb yetmemesi gün geçtikçe sorun olmaya başladı artık isyan bayrakları açmamız lazım TTNET e

Alıntıları Göster
    Bütün yaptığım,
    DH'de gezmek (en fazla)
    msn
    2-3 mp3
    3-4 video youtube

kota 7gb...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E1FC651D

Bütün yaptığım,
    DH'de gezmek (en fazla)
    msn
    2-3 mp3
    3-4 video youtube

kota 7gb...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

Bütün yaptığım,
    DH'de gezmek (en fazla)
    msn
    2-3 mp3
    3-4 video youtube

kota 7gb...

bendede aynı sorun var yaptıklarımda seninkilerle aynı 60 ytl'ye yakın fatura geldi

• herşey aralık ve ocak ayında yapılan bedava 2gb kampanyasından sonra oldu.banada 44 ytl geldi iki aydır.tt net kesin şişiriyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: maktommi

herşey aralık ve ocak ayında yapılan bedava 2gb kampanyasından sonra oldu.banada 44 ytl geldi iki aydır.tt net kesin şişiriyo
    arkadaşlar ben bugün geçtim sınırsıza şimdi dayanayımmı yoksa ayın bitmesini mi bekleyeyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekken5

arkadaşlar ben bugün geçtim sınırsıza şimdi dayanayımmı yoksa ayın bitmesini mi bekleyeyim?

Alıntıları Göster
    2 sayaç var modemin sayacı 2gb aşaiyi gösteriyor ve hep girip çıkarken aldığım veriyi yazıp not tuttum modemin sayacı doğru ne yapmam gerek
  • iyi daha işte samsun'un plakası :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunlusemih

iyi daha işte samsun'un plakası :=)
    benm nettede öle en fazla 500 mb indirdm ama benm 4 gb sınırım war ama fatura 436 mb geçmiş görünü ve fazla para geldi ne kdar oldugunu tam hatırlamıorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekken5

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tekken5

bence 1 gün bekle bir yerden öyle duymuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorthol

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Heghan

quote:

dostum sağol cevap için=)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.