Şimdi Ara

ADSL MI?_ CABLE MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ne zamandır dusunıyorum kı 64 cable ıle cok ıyı bır verım alan pc ., 128 k adsl ıle daha az alıyor .....bu adsl teknolojısının ulkemızde daha tam oturmamasındanmı kaynaklanıyor. Acaba? veya ankaranın cogu yerınde cable kullanıcıları aglıyor 256k bıle yetmıyor denılıyor ..ama aksan saat 8 den sonra hersey normala donuyor....gercekten anlıyamıyorum? bunu sormamın sebepı cable ve adsl nasıl olduysa bızım santrale gelmıs ....ben askerden yenı geldımdeee.....[yapmayanlara sabır,,,) hangısını alıyım kararsızım........goruslerınızı benımle paylasırsanız sevınırım....ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER........[^]

• 1,5 aydır kablo kullanıyorum ve memnunum, hızı 128k, tavsiye ederim, memnunum...
  • bende 64k kablo war ama 128k hizmeti weriyo...yani 128 k...
    oyunlarda super ping ım war... ama adsl ın pıng ı kotu oluyo geelde 80-100 arası oluyo...ben 30 pıng le oynuom...ortalama 10k la cekiyorum cable danda cok memnunum oyle 8 den soora normale donuyo felam da yok hep cok iyi benımki...

istanbul avrupa da oturuom kablonet baglı...
  • Şu an bulunduğum yerdeki en hızlı bağlantı ADSL daha kabloyu göremedik uzun sürede göreceğimi zannetmiyorum onun için ADSL ...
  • dimitri sen nerden bağlanıyosun ?

ben göztepe'den bağlanıyorum ve gündüz bile dw hızı 13 kb'nin altına inmiyor, gece ise zaten 15-15.5 kb filan...
  • istanbul/anadolu yakası/maltepe UltraTV... Cezayir deprem sonrasi oluşan sorunlari saymazsak,

Mükemmel bir bağlantım war. 64K cable. Motorola modem. en çok oynadiğim oyun CS olduğu için ona göre bilgi verim.. gündüz gece farketmez 1 kişi 20 pingi geçmez.. geceleri 5 ping e kadar iniyorum.
    3 kişi oynarken ise 40-50 ping i geçmiyor.. gece 20lerde.!!! --3 kişi--!!
    download hizim 15 in altina inmez. sonuç olarak çok memnunum..
    tek sorun şu deprem sonucu denız alti kablolarindaki ariza.!! yurtdışı yok.. tabi bu TR geneli için yanılmıyosam.. uydular hariç.. ayrintilibilgi için kablo tv nin böle aynı anda tüüm kanallari 12 şer 12 şer gösteren bi kanalı warya, oraya baksınlar..

Saygilar.
  • adsl...
  • kablo baglantıyı tavsiye etmem neden dersen kullanici sayısı arttıkça hızda sorunlar yasanıyor, baglantı aniden yavaslıyor veya artıyor. bazen saatlerce msn bile acılamıyor. kablonun bu fiyatına bu baglantı degmez bence. ADSL en iyisi olarak goruyorum.
  • +1 darkprince
  • Evet arkadaslar Kablo baglantı adsl in yanından bile gecemezz..
  • hmmmmmm

herkesin ağzına asğlık benim için iyi oldu.....[^][^][^]
  • adsl in en büyük avantajı herzaman aynı hızı alıyorsun kabloda kullanıcı sayısı arttıkca hız azalıyor
  • GPRS
  • Yaw arkadaşlar,

Şu ADSL kullananlar bi verilerilerini yazsalarda anlasak hangisi daha iyi..

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><b><font size='5'>Ne zamandır dusunıyorum kı 64 cable ıle cok ıyı bır verım alan pc ., 128 k adsl ıle daha az alıyor .....</font id='size5'></b><hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Fifty fifty kaldı konu ortalıkta,

Teşekkürler, saygılar,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.