Şimdi Ara

ADSL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ARKADASLAR SORUM SÖYLE OLACAKTI...

evdeki 2 pc yi internet paylaştırmak istiyorum.. bağlantım 128k ads en sağlıklı nasıl bölerim? vede cs ye girdiğimizde pinglerimiz ne olur vs... download kac olur????

anlayan bir arkadaş yardımcı olursa sevi,nirim

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER,,,,,,,

• 2 pcden birine 2 tane ethernet takıp,modemden gelen kabloyu ethernetlerin tekine,diger ethernetide diger pcnin ethernetine baglıcan.sonra pingleri kendin test edersin zaten ;)
  • darkprince'in söylediği olayda 2 ethernet kartı takılan sistem kapalıyken diğer sistem nete giremez.

ama bir IP sharer alır, ve onun üzerinden ADSL'i paylaştırırsan o zaman daha sağlıklı bir bağlantın olacaktır.
  • ve daha masraflı bi baglantı :)
  • ehhe doğru ama bence uzun zaman kullanılacak bir bağlantıysa o zaman değer. :)
  • arkadaslar adsl de 128 k baglantıda canlı olarak internetten tv seyredilebiliyomu? Baglantı hızı kaldırırmı sizce bende almayı dusunuyorumda 64 alcagıma 128 alıp boyle bir olay varsa yaomayı dusunuyorum...
    Yardımcı olursanız sewiniRim...!
  • Her iki pc de ethernet kartı,1 adet adsl route,1 adet switch işini görür.Adsl modemler farklıdır.Sadece tek bir bilgisayarda bile ethernet kart kullanılarak adsl route cihazı ile net e bağlanılabilir ve bu tür modemlerin hızları diğerlerine göre daha iyidir.

Bu tür route cihazı edinirsen her iki pc de bağımsız interneti kullanabilir,diğeri kapalı olsa bile(modem tanıtımı gerekmiyor ayrıca)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Unbreakable</i>
    <br />arkadaslar adsl de 128 k baglantıda canlı olarak internetten tv seyredilebiliyomu? Baglantı hızı kaldırırmı sizce bende almayı dusunuyorumda 64 alcagıma 128 alıp boyle bir olay varsa yaomayı dusunuyorum...
    Yardımcı olursanız sewiniRim...!
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

izlersin.ADSL teknolojisinin özelligi zaten bu.yuksek hızlarda veri alımı icin tasarlanmısbir teknoloji.ama yok ben broadcast yapıcam dersen ona uymaz cunku upload hızı oldukca düsük.zaten broadcast yapmana izin veren bir teknolojide deil en azından trde böyle
  • arkadaslar 64 k demıssınız ama ADSL de 64 yok malesef 128 k dan baslıyor ama cable gore daha mı hızlı yoksa yavas ? bılımıyorum [bwlng]
  • iki bilgisayarda ethernet kartı tak ve crosover kablo ile birbirine bağla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.