Şimdi Ara

Aerofly FS ÇIKTI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aerofly FS ÇIKTI Boyut 14.8 GB göreniniz yada oynayanınız var mı? Microsoft Flight Simulator gibiymiş

•  Aerofly FS ÇIKTI

Bu oyun hakkında bilgi sahibi olan yada yorum yapabilecek bir arkadaş varmı?
  • Suan en fazla eklenti FS serisinde ve VATSiM ile online olabiliyoruz. Bu daha cok MS Flight a benzemekte arcade, yolcu ucagi yok sanirim. Ancak bilgim yok cover fotosuna gore konusuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu edinmeye çelışıcam fakat almadan önce denemeli. Yada oyun hakkındaki yorumları beklemek lazım.
  • sitesi var baya bi bilgi veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

Suan en fazla eklenti FS serisinde ve VATSiM ile online olabiliyoruz. Bu daha cok MS Flight a benzemekte arcade, yolcu ucagi yok sanirim. Ancak bilgim yok cover fotosuna gore konusuyorum.

Flight Simulator en iyisi zaten herşey olarak bence.. Hocam buarada gold edition yüklendi uçuyorum online veya offline sizinde vardı galiba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boeing737

quote:

Suan en fazla eklenti FS serisinde ve VATSiM ile online olabiliyoruz. Bu daha cok MS Flight a benzemekte arcade, yolcu ucagi yok sanirim. Ancak bilgim yok cover fotosuna gore konusuyorum.

Flight Simulator en iyisi zaten herşey olarak bence.. Hocam buarada gold edition yüklendi uçuyorum online veya offline sizinde vardı galiba ?

Bende var ama kullanmıyorum. Bir şey değiştirmez sürüm, şuan Maldivlere uçuyorum, 5 saat 16 dakikadır havadayım, 2 saat sonra varacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Boeing737

quote:

Bende var ama kullanmıyorum. Bir şey değiştirmez sürüm, şuan Maldivlere uçuyorum, 5 saat 16 dakikadır havadayım, 2 saat sonra varacağım.

O zaman bu bilgisayarada FS2004 falan kurup vatsim yüklemek lazım çok iyidi o uçuşumuz zevkte verdi :) bir daha isterim ama kurulumu zor :( full grafik kasmıyor hocam sıcaklıkta oyun esnasında 1-2 saat en fazla %49 oldu

• vallahi grafikler çok güzel ama o grafikler için bile değmeyeceğini düşünüyorum.. biraz rüzgar falan ekleyince uçuş hissi veriyor ama genelinde bitmemiş bir oyun gibi geldi bana..
    sanki şu ana kadar nası olmuş diye sunmuşlar. en fazla yapacağım altta müzik açıp güzel grafikli dağlar arasında gezinmek olabilir..
  • Grafik ayarlarıyla oynamadım oyunu kurup çektim.

Keşke uçuş simulasyonunda deneyimli arkadaşlar Aerofly FS' yi edinip yorum yapsalar . Arcade mi simmi artıları eksileri ne.

• Biraz önce denedim. Ne yazıkki simulasyon değil. Cok fazla da inceleyemedim açıkçası ama böyle arada teker kesip keyifli vakit geçirilebilir. Çünkü grafikleri gerçekten muazzam.

Aerofly FS ÇIKTI -  Aerofly FS ÇIKTI -  Aerofly FS ÇIKTI -  Aerofly FS ÇIKTI

Aerofly FS ÇIKTI -  Aerofly FS ÇIKTI -  Aerofly FS ÇIKTI -  Aerofly FS ÇIKTI

• Bozcaadalı arkadaşımın çektiği ilk videoda hız hissi hiç yok. Sanki uçak olduğu yerde duruyormuş gibi bir izlenim verdi. FSXde uçağın kanatlarından havanın yarılmasıyla alakalı olarak beyaz şeritler çıkar. Bunda yok. Ayrıca atmosferik olaylar da hiç hesaba katılmamış gibi duruyor.
    FSX tam bir simulasyon, ama bu klasik bir uçak oyunu olmuş. Açıkçası beğenmedim. Ama arada denenebilir. Zira joystick ile daha zevkli hale gelecektir.
  • Simulasyon oyunları ilgimi çeker ve yarış simlerinde vakit buldukça online yarışıyorum.

Uçak simulasyonlarına ilgi hep duymuşumdur fakat 10 senedir PC 'ye her kurduğumda başaramayıp kaldırmışımdır.

Harici diskte kurulu olmuyan FSX , Wings.of.Prey , Warbirds.2012 ,Aerofly FS , Falcon_BMS ve bir türlü kurmayı başaramadığım IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover (2011) var.

Sizin dediğiniz en güzeli olan FSX benim envanterde bulunan FSX mi?  Aerofly FS ÇIKTI

Elimde logitech rumblepad 2 var ve 10 sene evvel alınmış fakat bir türlü kullanmak nasip olmamış microsoft joistik var , Fakat win 7 ' de çalışabileceğine ihtimal vermiyorum.

simulasyon sever arkadaşlara şimdi sormak istediğim şu. Elimdeki oyunlardan hangisi iyidir ilk başlayan için yada bunlar haricinde bir oyun varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konulara ilgi duyanlar için siteler var konularda dolaşırken hep rastladım ,sizlerin toplanıp yardımlaştığı bir forum varmı?
    Şimdiden teşekkür ederim.

• Askeri havacılıkta Falcon BMS 4.32 sivil havacılıkta da FSX. Zaten fazla da alternatif yok ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak08

Askeri havacılıkta Falcon BMS 4.32 sivil havacılıkta da FSX. Zaten fazla da alternatif yok ne yazık ki.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.