Şimdi Ara

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hakkinda Bilgi Sahipleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eet arkadaslar gecen z.karaelmas'ı sordm iyi yorum alamadım pek.Peki Burada okuyan veya buraya bi sebeble bilen arkadaslarimi bekliorm sizce nası burası

• Ablam orada okuyor, iyi mi kötü mü'den ziyade farklı bir şey soracaksan iletebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Flara

Ablam orada okuyor, iyi mi kötü mü'den ziyade farklı bir şey soracaksan iletebilirim.

Ortamını falan merak ediorm bide egitimini falan oda duymustur genel olarak biliodur bişiler illa kendi bölümü olmasa bile..Rica edersem onu iletsen güzel olr
  • Dediklerini birebir yazıyorum.

- Bir kaç kulüp haricinde kulüpler inaktif, çok sosyal değiller.
    - Afyon küçük bir şehir, eğer orayı istiyorsan buna hazır olmalısın. Keşfedilecek yerleri de yok değil. Tabi bunu bir sene okuduktan sonra fark ediyorsun.
    - Tıp okuduğum için ana kampüs ile çok fazla bağlantım yok, ilk sene tüm öğrenciler yatay geçiş fikriyle geliyor.
    - Bölümümün eğitimi idare eder seviyede. TUS'ta geçen sene ilk mezunlar ile Türkiye birincisi olundu.
    - Çoğu öğrenci eğitimini beğenmiyor.
    - Bilimsel faaliyetler çok az.
    - Afyon mermer şehri olduğu için genelde faaliyetler mermerle ilgili oluyor.
    - Nerede okursanız okuyun kendinizi geliştirmeniz sizin elinizde, bir şeyin yapılmasını her zaman başkasından beklemeyin, bir şeyi istiyorsanız ilk harekete geçen kişi siz olun, yoksa her istediğinizi elde edemezsiniz. Örneğin şuana kadar olmayan kitap kulübünü bu sene biz kurduk ve gayet güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz.
    - Son olarak da öğrencileri çok ot ya, genel manada tabi. İstisnalar olsa da, çoğu üniversiteyi lisenin devamı gibi görüyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Flara

Dediklerini birebir yazıyorum.

- Bir kaç kulüp haricinde kulüpler inaktif, çok sosyal değiller.
    - Afyon küçük bir şehir, eğer orayı istiyorsan buna hazır olmalısın. Keşfedilecek yerleri de yok değil. Tabi bunu bir sene okuduktan sonra fark ediyorsun.
    - Tıp okuduğum için ana kampüs ile çok fazla bağlantım yok, ilk sene tüm öğrenciler yatay geçiş fikriyle geliyor.
    - Bölümümün eğitimi idare eder seviyede. TUS'ta geçen sene ilk mezunlar ile Türkiye birincisi olundu.
    - Çoğu öğrenci eğitimini beğenmiyor.
    - Bilimsel faaliyetler çok az.
    - Afyon mermer şehri olduğu için genelde faaliyetler mermerle ilgili oluyor.
    - Nerede okursanız okuyun kendinizi geliştirmeniz sizin elinizde, bir şeyin yapılmasını her zaman başkasından beklemeyin, bir şeyi istiyorsanız ilk harekete geçen kişi siz olun, yoksa her istediğinizi elde edemezsiniz. Örneğin şuana kadar olmayan kitap kulübünü bu sene biz kurduk ve gayet güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz.
    - Son olarak da öğrencileri çok ot ya, genel manada tabi. İstisnalar olsa da, çoğu üniversiteyi lisenin devamı gibi görüyor.

Cok saol kardesim bisiler olusmaya basladi kafamda

• ben afyon kocatepede iki yıl okudum.Neyi merak ediyosan sorabilirsin. bide hangi bölümü istiyon ona göre yorum yapayım.. kampüs bölüme göre değişir çünkü
  • Afyonluyum. Ve gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Afyonda okunmazzzz.
  • afyonda üni okumak? kaç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.