Şimdi Ara

Afyon sucuk 29TL, kargo bedava! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
7
Favori
27.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.diyaroglusucuklari.com.tr/VAKUMLU-DANA-KANGAL-SUCUK,PR-3.html bu ne ya1 kg fiyatı 2500 tl :-))) 5 tane eklediydim bende 12.500 isteyince gözlerim fazlamı görüyor dedim sonra baktımkı fiyatı yanlış girmişler 25 tl gireceklerine 2500 tl girmişler:-))
     Afyon sucuk 29TL, kargo bedava!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 11 Ekim 2014; 19:47:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

25 liraya sucuk olmaz yani iyi sucuk olmaz, yani en azından benim midem kaldırmaz.

Aynen zaten kiymanin fiyati belli bayramin 3 gunu afyon merkezde dukkanin caminda yazi vardi %100 dana sucuk 17 lira diye keske resmini cekseydim artik kafa etimi neyse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cımhuriyeti tek geçerim. n11 de 2 hafta önce kuponlarla filan kg 33 e aldım.eve kadar geliyor.daha ne olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

25 liraya sucuk olmaz yani iyi sucuk olmaz, yani en azından benim midem kaldırmaz.

Aynen zaten kiymanin fiyati belli bayramin 3 gunu afyon merkezde dukkanin caminda yazi vardi %100 dana sucuk 17 lira diye keske resmini cekseydim artik kafa etimi neyse

Toynaktır o.
  • ürün güvenilirmi acaba ?
    içinde tavuk - hindi vs bişey varmıdır ? bu markayı hiç duymadım ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alan ve yiyen arkadaş varsa yorum almak isterim arkadaşlar sipariş geçmek isteriz.
  • Afyonluyum. Marka olarak iyidir. Eski bir markadır fakat bende beğenmiyorum tadını. İtimat sucukları tavsiye ederim. Afyondaki esnafları arayın kapıda ödemeli veya havale şeklinde gönderirler zaten :)
  • http://www.diyaroglusucuklari.com.tr/PASTIRMA,PR-9.html

Pastırma neden kimsenin dikkatini çekmedi?
  • Afyon'luyum.Sucuk yapımında kullanılan bazı kimyasal maddeler nedeniyle üretim yapıldıktan sonra ürünün ağırlık kaybetmesi engellenmekte.Yani ürünler doğal değil.Kocatepe Üni. de veteriner olarak öğretim üyesi ve kasap ürünlerinin denetimini yapan kişinin babasının anlattığına göre Merve Sucukları ile Sertçivi sucuklarının doğal yollarla üretildiğini ve denetimlerden başarı ile çıktığını öğrendiğim için önceleri Sertçivi marka sucuk tüketiyordum.Ancak yaklaşık 6 ay önce ısıl işleme geçtiği için almayı bıraktım.Şimdi Merve marka sucuk tüketiyorum.Gerçekten damak tadıma uygun güvenilir bir marka.Günlük sirkülasyonu çok fazla.Son günlerde Özdilek Afyon'da Cumhuriyet,Ahmet İpek gibi markaların satış fiyatı gününe göre 46.90 ile 52.90 TL arasında idi.Bu fiyatlar günübirlik Afyon'dan geçenleri kazıklamaktan başka bir şey değil.Aynı markalar şehir merkezinde 30 TL den satış yapıyor.Merve sucukları ve et ürün fiyatları:Dana kıyma 26 tl,dana kuşbaşı 27 tl,merve sucuk 28 tl.

• Mazlum Sucukları ile ilgili bir zamanlar sucuklarını yasak ürünlerle yaptıkları dedikodusu çıkmıştı.O nedenle uzun zaman iyi satış yapamadıklarını düşünüyorum.Örneğin Hanedan isimli çok iyi çalışan restoran hakkında da böyle bir dedikodu yayıldı.Aylarca sinek avladılar.Yeni yeni tekrar müşterileri gelmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: adil07

quote:

Sakin stok yapma

Migrosu bekle ocak ayı gomecez beraber ok

Cumhuriyetleri

Kaynak?

geleneksel her sene yapılan birseymis muduru dedi AVRUPA Yakası sorumlusu

ciddimisin cumhuriyet diyince akan sular durur
    cidddi miktarda sucuk yaptırcaktım iptal ediyorum?

• Şeriat sucuğu olsa alırsınız ama.

• İkbal olsaydi alırdım, ikbaldan sonra baska sucuk yemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Afyon a yolunuz düşerse kesinlikle Merve Sucuklarını denemenizi öneririm. 1 ay kadar önce uzun çarşıdaki yerlerinden kilosunu 27 TL den 4 kangal aldım ve mükemmeldi..(internetten almayın çok pahalı)
    Bana göre;
    1-Merve
    2-İtimat
  • Afyondan gelen komşumuza aldırdık gecen gün, 2 çeşit vardı bir kilosu 30 tl olan bide 20 olan varmış. 20 tl lik kafa eti fln mış onu sevmedik ama 30 tl olan güzel sucuk idi.
  • bunun ucuzu yenmez ve iyi değildir...
  • Arkadaşlar yapmayın etmeyin gıdanın bu kadar ucuzu alınmaz. Bir ara çiğköfte vardı kilo kilo aldılar sonra mideyi bozanları mı ararsın motoru bozanları mı ararsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albaywolf -- 11 Ekim 2014; 23:31:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adil07

quote:

Sakin stok yapma

Migrosu bekle ocak ayı gomecez beraber ok

Cumhuriyetleri

Kaynak?

geleneksel her sene yapılan birseymis muduru dedi AVRUPA Yakası sorumlusu

ciddimisin cumhuriyet diyince akan sular durur
    cidddi miktarda sucuk yaptırcaktım iptal ediyorum?

Sabrın sonu selamettir 25 TL paranız a yazık sabredin bekleyen 30 kişi varız forumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaw ben aldım bayağı güzel abartmayın.
  • arkadaşlar bir afyonlu olarak kıyma 25 tl sucuk ta yaklaşık o fiyatlarda tabiki içindeki et tartışılır büyük ihtimalle çoğu kelle eti kullanıyorlar çünkü büyükbaş kelle fiyatları 25-30 tl arasında alınıyor . bir kelleden ortalama 5 kg kıyma çıkıyor. biz de bahsettiğiniz markalardan alııp yiyiyoruz. ben kasapoğlu nu tercih ediyorum.şu anda hindi eti meşhur maliyeti düşürmek için sucuk içine katılıyor. yakın tanıdıklarımızdan öğrendiğimiz bilgilere göre sizin çok iyi bildiğiniz adını veremeyeceğim meşhur marka bile içine hindi eti katıyormuş. bu arada sucuklar gramla tartılır ve satılır o yüzden 500 grlık doğal sucuklardan zor bulunur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.