Şimdi Ara

Afyon sucuk 29TL, kargo bedava! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
7
Favori
27.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceremy

bu aluçdağı sucuk deneyen arkadaş var mı nasıldır ?
    http://www.alucdagi.com/#Sayfa=alucdai-sucuk.html

Alucdacdaği sucugu sık tüketiyorum. Içinde hiçbir katkı maddesi yok ve inanılmaz lezzetli, kime tavsiye ettiysem memnun kaldı. Ismi geçen endüstriyel sucuklarla mukayese bile edilemez. En son kilosu 40 liraydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.
    Reklam gibi olmasın ama, afyondanal.com ve sucugumafyondan.com'dan sipariş veren veya site hakkında bilgisi olan var mı acaba?
    Cumhuriyet, Ahmet İpek ve Kocaşaban sucukları satılıyor,denemek istiyoruz fakat doğru ürünler gelir mi endişesi oluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtgb -- 12 Ekim 2014; 12:26:03 >
  • ceremy kullanıcısına yanıt
    gayet güzel rize gross ta satılıyo kilosu 35 liraydı en son , artık diğer marketlerden sucuk almıyorum ya bunu ya da ayaşta kasaptan o da piyasa sucuklarından iyidir
  • vs-fb kullanıcısına yanıt
    cidden çok benziyor alttaki techno trance müzikle izlerken çok zevk aldım. dıp tıs dıb tıs triiinng dub dıp dıpt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan3535

quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

Afyon sucuğunu sevmemenizi anlayabilirim. Zira Kayseri sucuğu yoğun baharatlı ve çemenli kokusu ile benim çok hoşuma gidiyor. Afyon'da ama uygun fiyata temin edemiyoruz. Afyon sucuğu baharatıyla daha orantılı bir sucuk, zevk ve tercih meselesidir tabiki. Kadınlar sanırım Kayseri sucuğunu bu yüzden pek tercih etmiyor ama ben yıllarca Afyon sucuğu yediğim için bana değişik ve hoş geliyor Kayseri sucuğunun tadı.

hocam 2 kilo gönderir misin alalım şundan doktor bey :)

Gönderirim ama kargo hususunda nasıl bir yıl izleriz. 2 kg 4 sap sucuk eder. Kargo acayip pahalı olur. Taşımayı ucuza getirecek bir yöntem var mı?

• quote:

quote:

quote:

Afyon sucuğunu sevmemenizi anlayabilirim. Zira Kayseri sucuğu yoğun baharatlı ve çemenli kokusu ile benim çok hoşuma gidiyor. Afyon'da ama uygun fiyata temin edemiyoruz. Afyon sucuğu baharatıyla daha orantılı bir sucuk, zevk ve tercih meselesidir tabiki. Kadınlar sanırım Kayseri sucuğunu bu yüzden pek tercih etmiyor ama ben yıllarca Afyon sucuğu yediğim için bana değişik ve hoş geliyor Kayseri sucuğunun tadı.

Gönderirim ama kargo hususunda nasıl bir yıl izleriz. 2 kg 4 sap sucuk eder. Kargo acayip pahalı olur. Taşımayı ucuza getirecek bir yöntem var mı?

Hocam iş yerim otogarda zaten. Eğer ki yolunuz düşerde otobüse veririm derseniz ben hesabınıza havale yaparım ücreti o şekilde alabiliriz. Sizin içinde uygunsa. Eğer memnun kalırsak zaten çok rahatsız ederiz sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: serden

quote:

Şaka gibi ibareye bak ''insan sağlığına zararlı hiç bir katkı maddesi yoktur'' sonrada E250 SODYUM NİTRAT (Kanser yapıcı maddelerden) E 621 MONO SODYUM GLUTAMAT (Beyindeki tat alma duyularını uyarıcı kimyasal madde) E120 KARMİN BOYA MADDESİ (Yani kolanın özütündeki böceklerden elde edilen boya maddesi)

İnsanların beyinleriyle dalgamı geçiyorlar acaba?

Bunları koymadığın zaman ,yani evde yaptığın zaman,sucuk dayanmıyormu?lezzetimi az oluyor? Herşeyi ticaretin acımasız kurallarına kurban etmişler..

Evde yapmaya koyma makinesi yok hocam babam bir yapar barmak yersin ama makina yok şöyle 1800-2000 wat ucuza düşse de alsak 100-120 arasi

• quote:

quote:

Şaka gibi ibareye bak ''insan sağlığına zararlı hiç bir katkı maddesi yoktur'' sonrada E250 SODYUM NİTRAT (Kanser yapıcı maddelerden) E 621 MONO SODYUM GLUTAMAT (Beyindeki tat alma duyularını uyarıcı kimyasal madde) E120 KARMİN BOYA MADDESİ (Yani kolanın özütündeki böceklerden elde edilen boya maddesi)

Bunları koymadığın zaman ,yani evde yaptığın zaman,sucuk dayanmıyormu?lezzetimi az oluyor? Herşeyi ticaretin acımasız kurallarına kurban etmişler..

Hocam bunun gibi maddeleri biz kullanmıyoruz demişler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayfam -- 12 Ekim 2014; 14:40:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Merhabalar.
    Reklam gibi olmasın ama, afyondanal.com ve sucugumafyondan.com'dan sipariş veren veya site hakkında bilgisi olan var mı acaba?
    Cumhuriyet, Ahmet İpek ve Kocaşaban sucukları satılıyor,denemek istiyoruz fakat doğru ürünler gelir mi endişesi oluştu.

Suxugum afyondan karashisarda bizzat antalyadan istanbila camaro alip getirirken. Mehmet abinin yanina ugradim sürekli alirdim 10 ar kg ugradim cayini içtim su anki fiyattan veriyor ornek 37 tl diyelim cumhiryet 10 kg alıyordum 11 kg gönderiyordu %10 ek yapıyordu bana özel

İstanbuldan daimi musteriniz ilker atlı yonlendirdi cumhuriyette bize de %10 10 kg ya 1 kg atarsaniz 10 kg aliriz derseni kurmaz
    Sahibi mehmet abi kargo bedava yapar 10 kg aldiginiz için sorun olmaz siteyi oğlu yonetiyor ben hep mehmet abiyle muhatap oldum yillarca kendisi eskiden İstanbul alibeyköy de oturuyordu yesilpinarda

Ben alışveriş yaptigim kişinin ceremesine bakarim param değerlidir

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Site sağlam anlaşıldı:)Teşekkür ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando_S

Bir Afyonlu olarak İbrahim Mazlum'u tavsiye ederim. Afyon'un en güvenilir markalarındandır. Adını duymamış olabilirsiniz ama Afyonlular iyi bilir.

Ancak kendi tercihim daima İtimat'dır. Damak alışkanlığı.

Ayrıca Cumhuriyet Samsung, İtimat Oppo'dur. (Android bölümüne takılmaktan sıyırdı)

itimat alalım yane, aynı performansı daha ucuza alalım diyorsun
  • quote:

quote:

quote:

otobüs firmalarına 5-10 tl den vermek

• Sucuk=işe yaramaz etlerin işe yarar hale getirilmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: sayfam

quote:

quote:

Hocam bunun gibi maddeleri biz kullanmıyoruz demişler..

Hocam Haklısın dikkatli okuyunca farkettim.Özür dilerim.Sildim yorumumu.Uyarı için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

Afyonluyum. Marka olarak iyidir. Eski bir markadır fakat bende beğenmiyorum tadını. İtimat sucukları tavsiye ederim. Afyondaki esnafları arayın kapıda ödemeli veya havale şeklinde gönderirler zaten :)

güvenilir biri var mı hocam tavsiye edeceğin biri? yada sen yollasan 2 kg alcam.
  • Onu monu bilmem 40 tl bir sucuk icin pahali bir fiyat 30 tl ye cumhuriyet bulsam alırım 3 kilo fazlada vermem

• quote:

Hocam iş yerim otogarda zaten. Eğer ki yolunuz düşerde otobüse veririm derseniz ben hesabınıza havale yaparım ücreti o şekilde alabiliriz. Sizin içinde uygunsa. Eğer memnun kalırsak zaten çok rahatsız ederiz sizi.

İnanın otogar bana çok ters gelir. Ayda bir bile yolumun düşmediği, şehrin diğer ucunda kalır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvet

Sucuk=işe yaramaz etlerin işe yarar hale getirilmesi

Genelleme yaparak kesinlikle büyük bir yanlış yapmışsınız.

O söylediğiniz kg'ı 10- 20 TL arası sucuklarda geçerli. Afyon markaları olan Kocaşaban, Cumhuriyet ve Ahmet İpek sucukları gibi büyük markalar ise maliyetle işi olmadan en kaliteyi üreten markalardır. kalkıp 3. sınıf merdivenaltı sucukçuların yaptıkları ile burada tüm sucukçuları zan altında bırakmanız kesinlikle hoş değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xvet

Sucuk=işe yaramaz etlerin işe yarar hale getirilmesi

Genelleme yaparak kesinlikle büyük bir yanlış yapmışsınız.

O söylediğiniz kg'ı 10- 20 TL arası sucuklarda geçerli. Afyon markaları olan Kocaşaban, Cumhuriyet ve Ahmet İpek sucukları gibi büyük markalar ise maliyetle işi olmadan en kaliteyi üreten markalardır. kalkıp 3. sınıf merdivenaltı sucukçuların yaptıkları ile burada tüm sucukçuları zan altında bırakmanız kesinlikle hoş değil.

Alıntıları Göster
    Hocam konuda bahsi geçen sucuk için yorumunuz nedir? (Diyaroğlu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayfam -- 12 Ekim 2014; 16:43:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando_S

Bir Afyonlu olarak İbrahim Mazlum'u tavsiye ederim. Afyon'un en güvenilir markalarındandır. Adını duymamış olabilirsiniz ama Afyonlular iyi bilir.

Ancak kendi tercihim daima İtimat'dır. Damak alışkanlığı.

Ayrıca Cumhuriyet Samsung, İtimat Oppo'dur. (Android bölümüne takılmaktan sıyırdı)

itimat alalım yane, aynı performansı daha ucuza alalım diyorsun

Damak tadı değişir elbette ama bana göre İtimat ile Cumhuriyet'i karşılaştırmam lezzet konusunda.

Afyonlulara veya yerli halkına sorun... Cumhuriyet yiyen yok denecek kadar azdır.

Ayrıca ben İtimat'ın Cunhuriyet'ten daha pahalı olduğu zamanlara da denk geldim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.