Şimdi Ara

AGEOF EMPİRES 3 mı GENERALS Mİ?? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
6.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hannibal.Lecter -- 9 Haziran 2010; 22:28:56 >
  • Walla hiç Generals oynamadım ama iyi olduğunu duydum. Age of da güzel ama artık sıkmaya başladı.Neden derseniz tabiki populasyon limiti.-max 200. en fazla 40 çalışan. o büyük gemilerden en fazla 3 tane izin verio. Ekonominiz yüzbinleri aşsa bile sınıra takılıyosunuz. Ben ise tam tersine ekonomim güçlüyse güçlü ordu kurmak isterim. binlerce kişi ile savaşa girmek isterim. binlerce kişiyi düşmanımın üstüne göndermek isterim. ama age of taki savaşlar çete savaşları gibi oluyor.Koskoca ülkelerin orduları 200 population ile sınırlı olmamalı. Age of tan geriye kalan ise görsellik.
  • bence en zevklisi generals
  • AOE 3 beğenmedim.
  • Bence herikiside güzel Age of'un kalbimde başka bir yeri var fakat generals da çok zevkli oyun ikiside mükemmel oyunlar
  • elbette generals
  • generals
  • generals zero hour
  • Generals bayıldım yea, age of 5-6 kere oynadım baydı beni generals grafikler mkmmll
  • Eycof bayar.

Her zaman generals derim
  • ya age of un bi sonu yoq göverler dandik dundik ben zaten strateji oynamam izlerim tek oynadıım strateji de (eskidendi şimdi hiç oynamıom)age of 2 bide rome total war ama şimdi sorsalar command conquer generals derim o daa ii vede unutmayın tiberiun sun u o üretti
  • AGE OF EMPİRES 3 daha güzel ama oyna oyla insan sonradan bıkıyo
    oyüzden generasl hatta ek paketiylede oyun akılalmaz sürükleyici oluyor
  • bana görede age of empires 3
  • Helal olsun ikisini nasıl kıyasladınız anlamadım biri tarih oyunu biri savaş

Tabiki ikiside
  • generals ama red alert 2 nınde yerı ayrı tabı
  • quote:

Orjinalden alıntı: mtk1903

generals ama red alert 2 nınde yerı ayrı tabı

+88
  • tartışmasız AOE 3
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrebahar2

quote:

Orjinalden alıntı: mtk1903

generals ama red alert 2 nınde yerı ayrı tabı

+88

+1

• GENERALS ZERO HOUR derim başka birşey demem burun seriyi oynamış bırı olarak C&C
  • Multiplayerda Generals
    Single playerda AOE3.

Aslında multiplayerda AOE2 Conquerors en iyisi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.