Şimdi Ara

AGEOF EMPİRES 3 mı GENERALS Mİ?? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
6.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: RIFKICAN

abi tartışmaya gerek yok bence generals zero hour en iyisidir ama aoe 3 diyenlere de saygı duyuyorum

OK.

NE HALİNİZ VARSA GÖRÜN

• Generals: Zero Hour2 u tek geçerim...Age Of 3 berbat bence...
    Yine de zevk meselesi
  • age of serisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KeŞ_

arkadaşım konuşurken önce araştır,tiberium wars kasım ayında çıkacak 2007 de deil ve burada bu kadar insanın konuştuğu konu bu deil.bu yazıyı tiberium wars la ilgili olan bölüme yaz...

evet dostum bıraz foruma baksalar anlayacaklardı zaten tiberium wars kasımda cıkıyor dedıgın gıbı konunun yerı burası degıl ama herkeste cok heveslenmesın ıyı bır sıstem ısteyecek bunuda bılın
    oyun karsılastırması yanlız olmus bencede tarzları farklı oyunların savas oyunlarını sevenler ıkı oyunuda sevebılırler bırısı eskı cag oyunu bırısı teknolejık sılahlı bır savas ama benım tarzım generals zero hour
  • age of3
  • GENERALS
  • generals zero hoursa durma al bence aoe3 ten cok daha iyi ve türkçe pakeitde var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanhüseyin

generals zero hoursa durma al bence aoe3 ten cok daha iyi ve türkçe pakeitde var...

dogru yolu bılenlerden bırı daha ıste tebrıkler
  • ayip sin baba
  • generals daha gusel hem grafik acısından hemde oynanıs
  • Bu saçma kıyaslama halen devam ediyomu yaaaaaaaaa.....

• olum prof sende ya mıllet geyık yapıyor ıste red alert la gerenarls oyunu arasında olsa sanırım daha mantıklı olurdu gıbıme gelıyor gfercı bunda sımdı bır kulp bulursunuz ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: scorpıon78

olum prof sende ya mıllet geyık yapıyor ıste red alert la gerenarls oyunu arasında olsa sanırım daha mantıklı olurdu gıbıme gelıyor gfercı bunda sımdı bır kulp bulursunuz ama

EN AZINDAN BUNDAN DAHA MANTIKLI BİR KIYASLAMA OLURDU
  • banada oyle gelıyor bır konu var ona baksana gerenals hakkında yenı modlarla ılgılı orda bır yorum yaz bakalım
  • age of un ustune ıyun tanımam
  • tatile gittim geldim hala tartışıonuz bea
  • GENERALS DUN AKSAM YINE AGEOF EMPİRES 3 OYNAYAYIM DEDIM BIRAZ YOK HOCAM ELIM GITMIYOR OYUNA YA YINE DONDUM GENERALS OYNADIM VALLA GENERLASIN TADINI VERMIYOR MAALESEF GENERALSIN BIR OZELLUGUDE YAPILARIN ASKERLERIN VE OYUNDAKI ARACLARIN DAHA BUYUK OLMASI BENCE BU DAHA HAKIM OLMANIZI SAGLIYOR OYUNLARDA BEN KUCUK NESNELERI SEVMIYORUM OYUNLARDA TABIKI BU BENIM FIKRIMDE
  • generalsi tercih ederim özellikle multiplayerini çok sarıo multiplayer oynarken
  • Generals aoe3 göre daha az strateji daha çok çabukluk gerektiren bir oyun ama aoe3 her ikisinide gerektiriyor. Bence generals daha zevkli. generals zero hour daha da zevkli
  • kitleyin şu konuyu yaaa
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.