Şimdi Ara

Ağırlıklı olarak video, fotoğraf pc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Muhabir olmam nedeniyle, video render ve photoshop çalışmalarında nvidia cuda, ati steam destekli, i3 veya i5 işlemcili sistem kurmak istiyorum.

Render için Pinnacle Studio 14 kullanıyorum, fotoğraf için photoshop kullanıyorum.

bu konuda yardımınıza ve tavsiyenize ihtiyacım var. kolay gelsin.

• 10000TL'lik bir bilgisayar olsa olurmu ?

Bütce belirtiniz lütfen. i3 de kafanızdan silin hemen....
  •  Ağırlıklı olarak video, fotoğraf pc
  • i3 den bahsedildiğine göre pek para yok anlaşılan i3 ve i5 düşünüp ekonomik olmayı düşünüyorsanız hemen vazgeçin intelden. iş için intel alınacaksa i7 alınır gerisi boş. o yüzden Amd öneriyorum. İmzamdaki sistem gayet uygun

Pinnacle amatör sayılabilecek bir yazılım bir de fotoşop diyorsunuz. O yüzden bu sistem size fazla bile gelecektir. Tereddüt etmeyin. Bu sistemle after effects + premierede çalışıyorum banamısın demiyor. Yalnız raidi unutmayın. Raidsiz iş bilgisayarı balkonsuz eve benzer. Aşağıdaki sistemi vatandan 10 - 12 taksite 1500 TL civarı alabilirsiniz.

ASUS M4A77TD PRO || Phenom II X6 1055T || 4GB kington 1333MHz || nvidia 9500 GT || DVD rom || 500x2 RAID 0 + 1 TB HDD || Xigmatek midgard 500 w ||windows 7 professional 64 bit|

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylosoft -- 29 Haziran 2010; 20:59:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.