Şimdi Ara

AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
3
Favori
13.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kabusq

ürün bugün elime geçti firmware 1.6 güncellemesini yaptım, tamam ama en iyi verimli ayarlar nasıl x y sağ sol ince ayarları

dostum 1.6 yı yükledikten sonra o ince ayarlar kısmında bir seçenek kısmı daha var. orda da bf3 1.6 yı seç seçtikten sonra load yap. sonra save yap exit de programdan çıkış yap. eğer ki yine hoşuna gitmedi bu ayar bu sefer aletin üzerinden oyundayken ayar yapıcaksın. mesela bf3 oynucaksan oyun içindeki sensitivi max yap. sonra yine bir bak. yine hoşuna gitmezse mousa x kare üçgen tuşlarının orda bir tuş olacak o tuşun adı f tuşu. ona basılı tutup mousa da tekerlek var ya onu sağa tıkla. sağa tıkla derken ittir. f tuşuna basılı tutup sağa ittirirsen mousa sensitiv hızlanır. f tuşuna basılı tutup sola ittirirsen mousa sensitiv azalır.(her ittirmende) f tuşuna basılı tutup mousa daki tekerliği ileri doğru döndürüsen oyundaki deadzone ayarını yaparsın. deadzone ayarıda karakterin sabit durduğunda aniden kendi etrafında yada arkaya dönücekse o hızı hızlı yapmana yardımcı olur. f tuşuna basılı tutup tekerliği geri döndürürsen kendi etrafında bu hareketi yavaş yapmış olursun. yani kendi etrafında dönüceksen mousa u yerden kaldırıp tekrar yere koyup sürüklemek zorunda kalırsın. işte bu dead zone olayıdır. saygılar.. eğerki anlamadığın bir nokta olursa beni ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozyak -- 21 Şubat 2012; 22:02:06 >

• psn leri eklersen akşamları oynarız hep beraber :)
  • evet arkadaşlar 1 gündür aimonu kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim alet beklentileri fazlasıyla karşılıyor alıştıktan sonra k/d oranım oldukça yükseldi nişan almak son derece basit memnunum özetle. Ayarlar konusunda yardımını esirgemeyen prozyak a sonsuz teşekkurler
  • quote:

evet arkadaşlar 1 gündür aimonu kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim alet beklentileri fazlasıyla karşılıyor alıştıktan sonra k/d oranım oldukça yükseldi nişan almak son derece basit memnunum özetle. Ayarlar konusunda yardımını esirgemeyen prozyak a sonsuz teşekkurler

peki ya sen video çekecekmisin ?? bi video çekmek bukadar zor olmamalı :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

quote:

evet arkadaşlar 1 gündür aimonu kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim alet beklentileri fazlasıyla karşılıyor alıştıktan sonra k/d oranım oldukça yükseldi nişan almak son derece basit memnunum özetle. Ayarlar konusunda yardımını esirgemeyen prozyak a sonsuz teşekkurler

peki ya sen video çekecekmisin ?? bi video çekmek bukadar zor olmamalı :))

valla kardeş video çekmeye vakit yok. vakit bulduk mu oyun oynuyorum ben... sanırım öbür arkadaşlarda bu sebebten video koyamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Canawar_

şu ürünün klavyesi olsaydı hayatta kaçırmazdım

kardeşim takipli posta ile istersen ups yada dhl kargo ile yollama yapıyorlarmış.
  • k/d oranım dün gece 0.90 a çıkmıştır, ve kill 3bin lerde okdr fazla sayıda olunca nasıl hızlı yükseldğini gelin siz hesaplayın derim :) hep ilk 3 giriyorum k/d oranında, takım arkadaşlarım iyi olduğu sürece bi oyunda hiç kasmadan onun için çabalamadım 13-14 kill strike yapabiliyorum, kesinlikle süper. süpersin cemil abi :)
  • Hi Cemal,
    We are waiting for the new production to start again and should be back in stock in a couple of weeks. The newer versions should have some other features available like the 360 version having voice support.
    Thanks
    Sean

BİRİ BANA BUNU TERCÜME EDEBİLİR Mİ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

Hi Cemal,
    We are waiting for the new production to start again and should be back in stock in a couple of weeks. The newer versions should have some other features available like the 360 version having voice support.
    Thanks
    Sean

bir kaç haftaya yeni ürünü satışa başlicaklarmış, yeni versiyonda bazı yenilikler olcakmış 360daki gibi özetle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsio

quote:

Hi Cemal,
    Thanks
    Sean

bir kaç haftaya yeni ürünü satışa başlicaklarmış, yeni versiyonda bazı yenilikler olcakmış 360daki gibi özetle.

vay be... yeni ürün mü?... aboooooooooooooo ama sanırsam ses control özelliği eklenecek gibi..ben öyle anladım doğrumudur?

• Allahtan almadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

Allahtan almadık

yeni versiyon dedikleri sanırsam alette değişiklik olmayacak. sadece ek olarak bir alet daha satışa çıkaracak site. bu alette normal dijital sesleri mix leyip sanki 7.1 ses özelliği verdirecek bir aleti daha satışa çıkaracak. bu alet resmi tuactın sitesinde mevcut. aletin adı aimon hp olarak geçiyorbizim alet değişmiyor.
  • yeni güncellemeler gelmiş bu arada dairesel deadzone olayı eklenmiş. ve düzeltilmiş. süper oldu bu yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozyak -- 25 Şubat 2012; 17:10:55 >
  • quote:

yeni güncellemeler gelmiş bu arada dairesel deadzone olayı eklenmiş. ve düzeltilmiş. süper oldu bu yaw

çok farkediyomu abi?? doğrudur yeni ürünn mause olmaması çünkü yeni çıktı ürün, ses sisstemleride çıkartıyodu, bende şaşırmıştım evde değilim geçince yükleyip hemen bi bf3 maçı yaparız abi.

• ürünü türkiyede aşağıdaki linkten satıyorlar bende almayı düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bsearch_text%5D=aimon
  • yetkili satıcı değil sanırım, türkiye de tek disbritor firma var, oda elite in satışını yapmıyo, eline ulaşırsa bizimlede paylaşırsın, oyunlarımıza bekleriz :)
  • bu akşam oynayalım artık prozyak, mehmetsio bu gece ve genelde her gece saat 23.00 dan sonra online olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagatayHos

bu akşam oynayalım artık prozyak, mehmetsio bu gece ve genelde her gece saat 23.00 dan sonra online olurum

tamamdır kardeş psn de eklisin değilmi, saat 23:30 gibi girerim bende :)
  • quote:

arkadaşlar aranıza yeni katıldım herkese selamlar
    sizin burdaki yazışmalarınızı gördüm dün gece hemen sipariş verdim
    discoazul.com a
    kargo dahil 52,29 euro ödedim paypal ile yaklaşık 132 tl filan
    geldiğinde bende izlenimlerimi paylaşırım

bu arada aimon u bulmadan önce mediamarkt tan frag fx v2 se aldım
    ilk versiyonu olduğundan herhalde kaliteli bir ürün değil tabi bu benim fikrim
    kablosu 3 metre filan var mesela
    mouse dpi 600
    ben pc de çalıştıramadım
    pc uyumlu değilmiş yani (teoride pc uyumlu halbuki ama olmadı win7 32 bit olan bilgisayar aleti gördü ama 64 bit win7 olan bilgisayar görmedi)
    sonraki versiyonları hem düzelmiş hemde pc uyumlu hale getirilmiş ama mediamarkta pc uyumlu olup sağ elde mouse olanı yoktu

ürün geldiğinde tekrar yazacağım
    selamlar
    quote:

arkadaşlar tekrar selam
    ürün bugün DHL kargo ile adresime teslim edildi
    8. günde teslim çok iyi bence
    ilk izlenimim ürün kaliteli ve sağlam işyerinde 1 saat filan denedim alışmak lazım sonuçta ben pc de oynuyorum
    klavye alışkanlığından kurtulmak zaman alacak gibi görünüyor
    izlenimlerimi paylaşacağım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.