Şimdi Ara

Airpods 1. Nesil Pil Değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar çok uzun süre önce satın aldığım airpods ilk neslin artık pilinin değişmesi gerekli bana herhangi bir servis önerebileceğiniz var mı?

Şimdiden paylaşımlarınız için teşekkür ederim

• Yapay Zekanın Yanıtı

AirPods Pil Değişimi Rehberi

AirPods'larınızın pili zamanla yıpranır ve değiştirilmesi gerekebilir. AirPods pil değişimi süreci basit ve hızlıdır. İşte adım adım bir rehber:

• AirPods Modeli Belirleyin: 1. nesil AirPods, 2. nesil AirPods ve AirPods Pro olmak üzere farklı AirPods modelleri mevcuttur. Pil değiştirme işlemi, modele göre değişir.
    • Yetkili Servise Başvurun: AirPods pil değişimi için Apple Store'a veya yetkili bir Apple servis sağlayıcısına başvurmanız önerilir.
    • Maliyet: AirPods pil değişimi fiyatı modele göre değişir. AirPods 1. nesil için yaklaşık {airpods pil değişimi fiyatı} tutarında bir ücret ödemeniz gerekebilir.
    • Değiştirme Süresi: Pil değişimi işlemi genellikle hızlıdır ve yaklaşık 30 dakika ila 1 saat arasında sürer.
    • Garanti: AirPods'unuzun garanti kapsamı dahilinde olması durumunda pil değişimi ücretsiz olabilir.

AirPods 2. nesil ve AirPods Pro gibi daha yeni modeller için pil değiştirme süreci benzerdir. Ancak maliyet ve değiştirme süresi farklılık gösterebilir.

AirPods kulaklıklarınızın pilinin ömrünü uzatmak için????????????

• Cihazlarınızı tam olarak şarj etmeyin veya tamamen boşaltmayın.
    • AirPods'larınızı aşırı sıcağa veya soğuğa maruz bırakmayın.
    • AirPods'larınızı düzenli olarak temizleyin.
    • Uzun süre kullanmadığınızda AirPods'larınızı düşük güç moduna alın.

AirPods pil değişimi hakkında ek sorularınız varsa, lütfen Apple Destek ile iletişime geçin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Demek ki pil sorunu yaşayan eski cihazı rafa kaldırıp yeni cihaz alıyor
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Pek sağlam yer yok maalesef,bende aynı sorunu yaşadım , geçen bir yer vardı gittim 1.neslin pilini değiştiğini ama sürekli sorunlar çıktığı için artık yapmadığı söyledi,
    Yaypelde var bir de ama değmez
  • MunOG kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam ellerinize sağlık en azından bir bilgiye ulaştım hiç bu riske girmem :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.