Şimdi Ara

akdeniz tıp vs deu tıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hangisi sizce egitim/maddiyat/yaşanabilirlik/kolaylık gibi açılardan?
    not elazığdan gelicem.

• 9 eylülün sistemi daha zor,akdeniz yaz.
  • Scylla kullanıcısına yanıt
    hocam pdö den dolayı mı zor ve sadece zorluktan dolayı mı akdeniz diyonuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmudoss

hocam pdö den dolayı mı zor ve sadece zorluktan dolayı mı akdeniz diyonuz?

pdö'den dolayı zor ve antalya izmir'e göre daha yaşanılası bir şehir.ben de malatyadan istanbul'a gittim,arkadaşım var ikisinde de.
    parasal açıdan ikisinin arasında çok fark yok bence aynı yani.
    sana tavsiyem akademik takvimden okul başlangıç bitişlerine de bak tatil durumuna göre karşılaştırırsın.
  • deu yaz gec. akdenizde 260 kisiden 150 si kaldi bu donem. deu ya kolay diyolar 2 ayda bir oluyomus sinavlari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-1 oldu tercih ne zor işmiş yaw biri bana çok mantıklı bişi dese hemen yazcam gençler biraz daha yardım?
  • kaykay05 K kullanıcısına yanıt
    Ya ağzı olan konuşuyo gerçekten nasıl bi efsanedir bu bi kere geçen dönem 530 kişi hazırlıktan gelenler alanyalilar ve diger donemde sınıfta kalanlar 260 mis peh

• mahmudoss M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bizzat deuyu gördüm tipini tüm sınıf ay bu ne dedik Kampüs 0 gerçekten akdenizin kampüsü yeter ya

• and_soo A kullanıcısına yanıt
    peki akdenizde kalabalığın dezavantajı çok yaşanır mı malum alanyalılar?
  • mahmudoss M kullanıcısına yanıt
    Hocam akdenizin kendi kontenjanı bu yıl 267 alanyalilar 60 kişi yani alanyalilarin bi kalabalık yapacağını düşünmüyorum sonra sınıfta kalanlar falan bu yıl 430u bulurmus ama bunu kaldıracak altyapısı varmış akdenizin

• quote:

Orijinalden alıntı: and_soo

Ya ağzı olan konuşuyo gerçekten nasıl bi efsanedir bu bi kere geçen dönem 530 kişi hazırlıktan gelenler alanyalilar ve diger donemde sınıfta kalanlar 260 mis peh

oncelikle akdenizin tapusu uzerinize mi yapildi ki boyle ataga gectiniz. yorumlarini saygi cercevesinde yazarsaniz memnun olurum. bizzat orada okuyan biriyle gorustum ve bana 260 kisilik donemde 150 kisinin KALDIGINI belirtti. bu arada antalyada yasiyom ve izmirde dogmus biri olarak deu yu yazmaniz daha dogru olacaktir.

• fikirlere açığım...
  • Deü kesinlikle.. Akdenizin yarısı bu olaylardan sonra boşaldı... Eski akdeniz olmayacak. deü gayet okunması kolay bir tıp Fakültesi hocaları öğrencilerin halinden anlıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.