Şimdi Ara

Akdeniz Tıp zor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burada okuyan varsa mesaj atabilir mi? Bazı sorularım var da.

• Ben zor dediklerini duydum
  • zor değil covid döneminde malum kalan olmadı gibi ancak öncesinde de derslere ilgili olan ve çalışanlardan kalan olduğunu görmedim. geçme notu 60. akdeniz tıp mezunuyum. tercih etmeyi düşünen dostlar özelden yazarsa Akdeniz tıpla ilgili kendi yazdığım yazıyı gönderirim ve ekstra soru varsa yardımcı olurum.
  • Akdenizdeyim bu sene 1.sınıfı bitirdim 82 kişi büte kaldı bizim dönemden okul öğrenciyi zorluyor gerçekten
  • genelde fakültelere zor diyenler ilk 3 seneyi baz alarak konuşur. Akdeniz gerçekten de birkaç yıl öncesine kadar preklinik olarak sınıf geçmesi en zor fakülteydi sistem olarak. Girdiğim sene 140 tane dönem 1 kalmıştı. Ama sistem değişti şu an daha kolay. Zaten preklinikte sınavlardan 1-2 hafta önce çalışırsan eşek değilsen her fakültede geçersin. Klinik olarak hala bazı stajları özellikle pediatrisi gerçekten çok zor stajın başından sonuna kadar her gün çalışman ya da çok şanslı olman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graviton G -- 11 Ağustos 2021; 4:3:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.