Şimdi Ara

EN İYİ TIPLAR NE OLUYOR TIP HER YERDE TIP MIDIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tıp her yerde aynı değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falx cerebri -- 21 Temmuz 2016; 19:16:54 >

• Ne açıdan baktığın onemli bence ama hepsi eşit demek bana mantıklı gelmiyor kadavra imkanı olsun hastane durumu vs vs en önemlisi tus konusunu ihmal etmemek lazım tercih yaparken ki bu çok önemli bence
  • Belki eğitim kalitesi ve imkanlar yönünden farklılık gösterebilir. Ancak tus sınavı genel olarak kişisel gayretle kazanılan bir sınav ve tusu kazandığınız zaman kimse size hangi üni mezunu olduğunuzu sormuyor hocam.
  • Evet haklısınız tusu kazandıktan sonra bir önemi yok ekol denenler hangileri peki
  • Up
  • Falx cerebri kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F01EF196DU -- 17 Temmuz 2021; 21:13:41 >
  • marmara ekol değildir marmara çapa ve cerrahpaşayı taklit eder.Ege de bir ekoldür gözden kaçmış harelde.
  • gasate G kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F01EF196DU -- 17 Temmuz 2021; 21:13:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F01EF196DU

.
    Türkiye de ilk %100 ingilizce eğitim veren okul mu taklitçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BA6261ED -- 21 Temmuz 2016; 20:18:33 >
  • Taklit biraz ağır kaçmış olabilir ama marmara %100 eğitim vermesi abileri olan çapa ve cerrahpaşanın arkasından gelmiş olmasını değiştirmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gasate

marmara ekol değildir marmara çapa ve cerrahpaşayı taklit eder.Ege de bir ekoldür gözden kaçmış harelde.

Marmara hakkında bunu duyduğuma üzüldüm Marmara yazacağım muhtemelen
  • quote:

Taklit biraz ağır kaçmış olabilir ama marmara %100 eğitim vermesi abileri olan çapa ve cerrahpaşanın arkasından gelmiş olmasını değiştirmez.
    ama capa cerrahpaşanın en iyi fakülte olmaları da marmaranın en iyi fakültelerden biri olduğunu değiştirmez
  • Falx cerebri kullanıcısına yanıt
    Benimde ege ve marmara ucundan yetme ihtimali var o yüzden doktor tanıdıklarıma gittim.Okuyan bir kaç kişiye danıştım hatta doktorun biri aynı bu şekilde ekolleri saydı.FAKAT Marmara Üniversitesi kalitelidir. Bu üzülmeni gerektirmez.Ama şunu bilmek lazım ki çapa ve cerrahpaşanın arkasından geliyor marmara.
  • Kesinlikle ben kötüdür demedim zaten benim vurgu yaptığım nokta ekollükle ilgiliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA6261ED

ama capa cerrahpaşanın en iyi fakülte olmaları da marmaranın en iyi fakültelerden biri olduğunu değiştirmez
    cerrahpaşa hacettepe ankara marmara çapa araya ege ve gaziyi de ekleyebilirsiniz en iyiler

Kadavra görmeniz çok bir şeyi değiştirmez 30 40 öğrenci beraber gördükten sonra zaten çoğu okulda bir veya iki kadavra vardır bazen hiç..

Hastane durumu önemli .Okul da Tusu çok etkilemiyor belki fakültenin bulunduğu şehirde tus dersanesi bulunması biraz daha önemli olabilri.

Ortalamanızı yüksek tutmanızda bu dersanelerden indirim kazanmanız açısından önemli
  • quote:

Kesinlikle ben kötüdür demedim zaten benim vurgu yaptığım nokta ekollükle ilgiliydi.
    Bunu daha iyi anlamak için ekol ne demek onu bilmek lazım

Ekol, bir bilim ve sanat kolunda ayrı nitelik ve özellikleri bulunan yöntem (metot) veya akım, okul.

ingilizce eğitimde önemli bir ayrıcalıktır bence
  • quote:

Benimde ege ve marmara ucundan yetme ihtimali var o yüzden doktor tanıdıklarıma gittim.Okuyan bir kaç kişiye danıştım hatta doktorun biri aynı bu şekilde ekolleri saydı.FAKAT Marmara Üniversitesi kalitelidir. Bu üzülmeni gerektirmez.Ama şunu bilmek lazım ki çapa ve cerrahpaşanın arkasından geliyor marmara.

Ne farkı var örneğin Cerrahpaşanın Marmara ile? Hastanesi mi imkanları mı daha eski oluşu mu eğitimi mi
  • eski üniversitelerin ekol olduğunu söylüyorlar ekol demek kendine has yöntemleri olan demek bu ekollerin için şunlaru yazabiliriz bence
    çapa cerrahpaşa marmara hacettepe ankara gazi ege dokuzeylül atatürk uludağ bunlar yıllardır eğitim veren kendi içinde kendine yetebilen ve verdikleri eğitimi kanıtlamış okullardır devlet olarak. ek olarak da çok köklü üniversite sayabileceğimiz meram tıp akdeniz tıp ktü tıp da köklüdür ama sistemleri halen daha tam oturaklı değildir .
  • Maras afsinde bi doktor hacettepeliydi. Bi farki yok
  • ensargarip E kullanıcısına yanıt
    hocam akdeniz gayet oturaklı hatta meram da öyle
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.