Şimdi Ara

aklıma takılan bi sorun var acaba 1900 bus düpemidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler geçen pazarda dolasıodum bi baktım adamın tek g*tünü yırtıo bus 1 m de e bende atladım ama 2 m vardı :( elimde ıronx +5 vardı adama yalvardım yakardım 100 tane bus karsılığında takas yaptık aklıma takılanlar ise
    1-bunlar düpe midir TAM 19xx bus satıodu..
    2-kazık mı yedim ben:(
    3-siz olsaydınız ne yapardıınz

*bus*=(bilmeyenler için)=charonda satılan en pahalı upgrade item olan blessed upgrade scrool(high class item)

cevaplarınızı bekliorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeZa Vs KaJmEr -- 18 Kasım 2005, 16:40:04 >

• güle güle kullan
  • dupedir kesin yoksa kim satar 1m e
  • dupese dupe hem dupeler slindi ve artık yapılması imkansız gibi bişi o yüzden bence diil hem olsa bile ben olsam o kadar ucuza satmazdımm
  • NE OLCAK İSTERSE DÜP OLSUN SEN KOY PAZARA SAT AGA TİCARETİNE BAK SATEN ONU ALANLAR HEMEN SİLAHA BASIO
  • bende raptor +7 yi +8 yapmaya korkuyom.. :)
  • mantık kulan bus Charon 3.. kusurden satıyo adam ondan alıp sana 1 m den neden satsınki
  • takma kafana
  • valla ben de öyle 1 m den aldım satmak için sonra o aldıklarımın bir kısmıyla up yaptım ve hep yandı.İşkillendim...
  • troy aga sen hangi server dasınnnnn?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: troy

dupese dupe hem dupeler slindi ve artık yapılması imkansız gibi bişi o yüzden bence diil hem olsa bile ben olsam o kadar ucuza satmazdımm

patch cıktıgı ilk gun yaptılar dupe yi neden imkansız mıs
    trade hack programı war millette qezio item kopyalayabilio we ustundekileri alabilio
    trade yaparken dikkatli olun
  • o mala düpemi olur saçmalamayın 1 de para mı (bence) yapsa başka mala yapar yane çok saçmaa
  • EWET ONLAR DUPE ÇOGUNUDA BIZIM ARKADAŞLAR YAPTI VE PIYASAYA 900 DEN FALAN SATTI DAHA DELI BUS VAR ONLARDA EWET DUPELER SILINDI AMA EMIN OLUN BUSLAR SILINMEDI
  • quote:

Orjinalden alıntı: EleRoSse

quote:

dupese dupe hem dupeler slindi ve artık yapılması imkansız gibi bişi o yüzden bence diil hem olsa bile ben olsam o kadar ucuza satmazdımm

trade hack programı war millette qezio item kopyalayabilio we ustundekileri alabilio

sen nerden biliyosun takip mi ediyosun bularıı ..

• quote:

Orjinalden alıntı: ulas_zeze

o mala düpemi olur saçmalamayın 1 de para mı (bence) yapsa başka mala yapar yane çok saçmaa

ne gibi başka item yapsınki, ustundekiler yapsa dupe diye silinir ama bus yapınca ztn kullanılıo kullanıldı zmnkendi silinio yani, düşündüğün zmn iyi bir yontem, genede dupe yapılma olayı kalktı biliyorum ben yapan varsada arkadaşımın dediğine göre her akşam kontrol yapılıomuş ve dupeler siliniyomuş.

aaaa baydı artık bu dupeler, nedir çektiğimiz
  • hafiften katılıyorum
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: EleRoSse

quote:

sen nerden biliyosun takip mi ediyosun bularıı ..

takip ediyorum

• imkansız mı?
    quote:

• ne biliyon charondan aldığını??adam paralı üyedir %1000 garanti veriom sana adam paralı üyedir
    quote:

Orjinalden alıntı: Rojitan

mantık kulan bus Charon 3.. kusurden satıyo adam ondan alıp sana 1 m den neden satsınki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.